Wpis z mikrobloga

@ba_ka1 normalnie człowieku, ładne cv sobie robisz, szukasz porad jak się przygotować do rozmowy, szukasz przykładowych pytań i odpowiedzi, dopracowujesz pod siebie, idziesz na rozmowę, rozwalasz system i dostajesz lepszą pracę z dużo lepszymi zarobkami. Wygrałeś w momencie gdy Ci dali wypowiedzenie, więc bierz ile wlezie. Powodzenia!
@ba_ka1 jak małe miasto? Ile km jest do jakiegokolwiek większego miasta? Ile pokrewnych firm możesz znaleźć, gdzie twoje dotychczasowe doświadczenie się przyda? Może branża zostanie, a dział inny, a może logistyka zostanie, a branża zupełnie inna? Nie szukaj negatywów zanim jeszcze zacząłeś szukać pracy, bo nie osiągniesz nic, poza popadnięciem w depresję. Musisz aktywnie szukać pracy, mocno się tym zająć i dobrze się przygotować by robić dobre wrażenie na potencjalnym przyszłym pracodawcy
@ba_ka1: szukaj roboty tam gdzie jest perspektywa i gdzie nie będą chcieli cię zwalniać. Ogólnie to na rozmowy idzie się teraz na luzie i gada o konkretach. Masz doświadczenie i coś potrafisz to na pewno nie będzie problemów.
Jakim cudem siedziałeś tam 12 lat? Według mnie jakieś nieporozumienie jeżeli nie zostałeś tam kimś. Ja przez ten czas pracowałem w 5 firmach.