Wpis z mikrobloga

Złote rączki wychowane w czasach PRL to najgorszy sort człowieka (nie mylić z fachowcami wyuczonymi zawodu). Jedyne kluczyki znajomego zatrzasnęły się w aucie. Telefon do starego - słynnej złotej rączki. Pół godziny #!$%@?. "Na #!$%@? pilotem zamykałeś drzwi jak kluczyki w środku". Nie wiem jak on sobie fizycznie to wyobraził ale chyba stwierdzenie zatrzasnęły przekracza jego wyobraźnię.
Dalej instrukcje jakieś sznurki, #!$%@? muje, pizga niemiłosiernie, rumun ssie mi pa... Dobra zapędziłem się. W końcu decyzja żeby #!$%@?ąć małą szybkę ( auto stare szybka warta może z 40 zł )." Eee #!$%@? ja to bym poodginoł drzwi i potym bym dogiuł i by było jak nowe". Kwintesencja złotych rączek. #!$%@? by i mówili że zajebiście wyszło. Wymiana szybki i faktycznie będzie jak nowy - koniec tematu. A i jeszcze jedno to nawet nie jest auto starego tylko jego własne.
#zalesie #mechanikasamochodowa #mechanika
#logikaniebieskichpaskow #prl #janusze
  • 15
@Interwyga było podzwonione gdzie trzeba, znajomy ma jakiś taki biznes. Nwm jak się z tego utrzymuje. Mówił że w tym modelu to w sumie jeden #!$%@? i żeby zbić najmniej uciążliwą szybkę bo różnice w cenach rzędu 10 zł
@DarSan: ale o co chodzi? Ostatnio znajomy zatrzasnął sobie kluczyki w starym Seacie to jego ojciec odgiął drzwi dużym wkrętakiem, zabezpieczając uprzednio szmatką i otworzył je chwytając za kołek blokady takim chwytakiem do wyciągania śrubek z trudno dostępnych miejsc. Da się to zrobić tylko ten kołek nie może być gładki, jak to jest w nowszych autach. Także da się, a to że ktoś przy tym #!$%@? jak potłuczony i jest ciężkim
@DarSan: Aż mi się przypomniało jak w zeszłym roku brat otworzył sobie sam bagażnik z kluczyka, włożył zakupy, zadzwonił mu telefon, włożył kluczyk do bagażnika, zamknął bagażnik i zatrzasnął kluczyk XDDDDDD dobrze, że mial telefon. Pod centrum handlowe przywiozłam mu druciany wieszak i włamywał się 15 minut. Ludzie się patrzyli, jakaś kobieta stała i patrzyła się na nas gdzieś dzwoniąc, ochrona obiektu, w ogóle chyba nic nie zauważyła. W najlepszym przypadku