Wpis z mikrobloga

#fpl #fplstart #pilkanozna #premierleague Dobra, pójdzie dziś jeszcze raz, bo raz że weekend, dwa że dawno nie było, a trzy że za równo dwa tygodnie będziemy już po pierwszym weekendzie z najbogatszą ligą świata. Odpowiedniego taga możecie sobie czarnolistować, więc proszę nie narzekać

Wykopowa liga rośnie w siłę i ma już 60 graczy! Ty również możesz powalczyć o gadżet związany z jedną z ekip Premier League i skopać dupę pozostałym wykopkom! Sens zabawy, jak i jej reguły i regulamin znajdziecie tradycyjnie pod wpisem organizacyjnym, pod którym dobrym zwyczajem jest późniejsza identyfikacja drużyny

A jak już przy identyfikacji jesteśmy, by zachować względny porządek kolejne 4 ekipy wygrały kopa z naszej ligi. Gratulacje dla:

- Colo Konrad Posluszny @Colo99 ? Strzelam jednorazowo, jak to nie Ty to nie mój problem

- SZPADYGAMEZ Bartosz Kapczy ski

- Iskra Pasikurowice Tomasz Wasilewski

- Zelpool Maciek Maciek

Sorry, ale chcę mieć jakikolwiek porządek w pierwszej 50 graczy, mieliście dużo czasu. Zresztą kopniak jest jednorazowy i póki co z powrotem możecie dołączyć do ligi, tylko proponuję tym razem wraz z odpowiednim komentarzem w stronę organizatora

Dodatkowo zagrożone osoby na najbliższy czas:

- PONY SWAG Sebastian Rosochacki

- Patros Team Patryk Krawczuk

Nie każcie mi interweniować

Aha, jako żem bordo i mogę bardziej wołać niż ostatnio pozwolę sobie przywołać do porządku uczestników poprzedniej edycji, którzy z niewiadomych powodów nie dołączyli jeszcze w tym. Liga h2h powoli nabiera kształtów i może zabraknąć miejsc dla tych, co ogarną się zbyt późno.

@Supercoolljuk2 @dominik-ortyl @DuPont @BDJQP @d3f3dn3r @Theos @Gigi_ @chistoryk @seann
  • 45