Wpis z mikrobloga

#informatyka #programowanie #pcmasterace
Mirki, mam problem. Otóż mam w domu firmowego laptopa i sterownik Siemens LOGO! Jak próbowałem połączyć logo z laptopem to byłem zapytany o hasło administratora bo plc musiał wprowadzić zmiany w połączeniu sieciowym. No i ok, tydzień temu poszedłem do gościa z IT, powiedziałem o co chodzi, a ten zmienił mi uprawnienia konta na administratora. Wszystko działało ładnie pięknie, logo łączył się z laptopem, system prosił tylko o potwierdzenie czy zezwalam urządzeniu na wprowadzenie zmian, klikałem "Tak" i wszystko było ok. Do wczoraj... Wczoraj znowu zaczął pytać mnie o hasło i nazwę użytkownika z uprawnieniami admina, a po wpisaniu wyskakuje mi coś takiego (pic. rel)
Czy możliwe jest żeby ten gościu z IT dał mi tylko tymczasowo te uprawnienia? Jeśli nie to jest jakiś sposób żeby to znowu działało? Nie jestem w pracy i nie moę iść znowu do IT.
tencouciekl - #informatyka #programowanie #pcmasterace 
Mirki, mam problem. Otóż mam ...

źródło: comment_1583155381R1xOED3znbVszXkGwQUZFR.jpg

Pobierz
  • 11
@nikczemniug Nic nie zmieniałem, używałem tylko jednego programu Siemensa. Żeby wejść w jakiekolwiek ustawienia np. Zarządzaj w menu mojego komputera, jestem pytany o podanie hasła i nazwy użytkownika. Wpisuję to swoje którego używałem cały czas i dupa...(pic. rel)

@fffaziii Laptop nie jest podłączony do internetu
@nikczemniug Chyba już wiem co się stało. Przedwczoraj coś mu się #!$%@?ło nie chciał się uruchomić, musiałem przywrócić kopię zapasową czy jak to tam się nazywa. Od tamtej pory nie podłączałem urządzenia. Może cofnęło system do czasu sprzed nadania mi uprawnień admina. Ale to dziwne, bo wszystkie pliki które zapisałem już w domu, nadal na nim są