Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Kuurła jak ja uwielbiam chałwę! Niech się chowają cukierki, czekolady i inne łakocie! Tylko chałwa! Najlepszą dostaje od rodziny jak wujek przyjeżdża z Grecji to dostaje blok 1kg (waniliowa z orzechami w środku ewentualnie z kakao) i #!$%@? go sam chyba miesiąc jak nie szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kurzzcukrem #niepopularnaopinia #gownowpis #slodycze

algus - Kuurła jak ja uwielbiam chałwę! Niech się chowają cukierki, czekolady i inne ...

źródło: comment_1583242822VkiRBCEWKH8LqMe7NShCim.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyrus717: Też bym zjadł ale co robić przez kolejne kilka miesięcy w oczekiwaniu na następną dostawę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zagulal: Idź, przejdź się nie zawiedziesz się. Mogę ci wieczorem podrzucić bo będę jechać do sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@akNe: Ale jakie to jest dobre! A najlepsze jak trafisz na taki twardy kawałek cukru czy co to tam jest (trochę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapuczina_corki_somsiada: Staaary jadłem to niedawno. Mega twarde, dodatkowo było to w posypce kokosowej, słodkie tak że po 1 byłeś zaslodzony na cały dzień. 10/10 ale i tak chałwa lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@motokate: Naaah wtedy chałwa mi się znudzi. Miałem tak z popcornem jak byłem mały. Zawsze tylko z mikrofali aż sam nie zacząłem robić w patelni i od tego czasu znudził mi się (