Wpis z mikrobloga

Mirki muszę się Wam pochwalić - mój różowypasek oprócz tego, że prowadzi od kilku lat bloga gdzie uczy #hiszpanski to teraz jeszcze wydała książkę... Jestem z niej mega dumny bo wszystko zrobiła praktycznie od A do Z - łącznie ze składem i całym wydaniem. Ja jedynie pomogłem przy zrobieniu okładki ;) Nakład książki może nie jest porażający (spore koszta wydruku) to jednak mam dla Was 1 egzemplarz na #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Chciałbym aby książka faktycznie trafiła do osoby, która uczy się Hiszpańskiego więc proszę o plusy tylko te osoby, którym się to przyda - nie zależy mi na ogromnej ilości plusów, bo nie o to tu chodzi :) W weekend wylosuję z pomocą #mirkorandom osobę która otrzyma przesyłkę do wskazanego paczkomatu :)

Przy okazji podam link do bloga - tam jest troszkę więcej o książce "Días de película[B1-B2]", jeśli ktoś będzie chciał poczytać ()
https://www.fiestasiesta.pl/

#naukajezykow #hiszpania
  • 38
@stowarzyszenie_przebudzeni: selfpublish - wiem, że ma aspiracje na stworzenie swojego małego wydawnictwa z książkami do nauki hiszpańskiego :) Nie korzysta z dodruku - zamawia nakład i trzyma go w domu :) Nie wiedziałem, że empik ma takie możliwości - muszę zerknąć jak to wygląda chociaż podejrzewam, że kasują sporo kasy za taką przyjemność :) Dziękujemy za miły komentarz (ʘʘ)
@Fracha: nie do konca sam empik co drukarnie. Ja wspolpracuje z http://www.sowadruk.pl/ sprawdzcie oferte. Zakladajac ze wydruk przy nakladzie 100szt to 10zl/szt (to przyklad bo kazda ksiazka jest inna) to spokojnie przy sprzedazy za 30zl dla klienta zarobi sie na czystko ok 10-15zl jako autor. Polecam bo odchodzi dystrybucja. Nie bawisz sie w wysylke a ludzie moga zamowic przy okazjo wiekszego zamowienia a nie tylko pojedyncza ksoazke od ciebie i dodatkowo
@stowarzyszenie_przebudzeni: zrobiłem wycenę - nie powiem, jest taniej niż w tej drukarni co my daliśmy. Ale tu nie ma opcji okładki "soft skin" i lakieru 3D albo ja tego nie widzę :( Ale faktycznie do książek bez żadnych bajerów i wodotrysków to oferta naprawdę mega!
@Fracha:
Ale okładka zajebista, czemu nie dałeś jej do posta? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Następnym razem dodaj grafikę do rozdajo albo innych postów o różowym, lepiej będzie się niosło.

Sam uczę się hiszpańskiego, na razie z pimsleur spanish, więc B1 nie dla mnie. Szanuję i dobrze rozumiem dumę z pierwszej wydanej książki. Fajna strona, będę odwiedzał, pozdro.
Boomkin - @Fracha: 
Ale okładka zajebista, czemu nie dałeś jej do posta? ( ͡° ʖ̯ ͡°)...

źródło: comment_1583273051gIMtdT7hXNM6Lf8z0RULBI.jpg

Pobierz
@Fracha: liczę ze wygram może to mnie zmotywuje żeby się w końcu nauczyć tego języka, a nawet jeśli nie to kupię bo okładka jest świetna. Zawolasz mnie po losowaniu (nawet jeśli nie wygram) bo do weekendu mogę zapomnieć o tym wpisie? XD
IMHO losowanie mirkorandomem jest bez sensu, skoro to książka na poziomie B1-B2. Większość osób klika w rozdajo nawet nie patrząc co ma wygrać, a hiszpański to nie rosyjski. Tu trzeba ściśle znać podstawy. Zmarnujecie książkę.