Wpis z mikrobloga

@mayji Ogólnie to nie wiem czemu uważasz,, że ludzie, którzy nie widzieli Cię nigdy na oczy będą wiedzieli lepiej niż Ty czy gra Ci się spodoba. Pożycz sobie ja próbę z torrentów i po kilkunastu minutach będziesz wiedział czy gra Cię wciąga. Ja uwielbiam eksplorować świat. Stawiam sobie obok komputera tablet albo telefon z zainstalowanym pip- boyem i zwiedzam zakamarki. To mnie relaksuje, Ciebie może nudzić. Sprawdź sam zamiast pytać randomów z
@mayji: fabularnie gorsze niż poprzednie. Bardzo fajna grafika, modowanie broni, strzelanie... Ogółem F4 pod względem gameplayu jest super, gra się w to bardzo dobrze. Słabo wypadają opcje dialogowe, decyzyjność, powtarzalność niektórych misji. Ja jestem fanboyem uniwersum Fallouta, a w hejtowana 4 część przegrałem 70h.
No i dosyć ciekawie zrobione drzewko umiejętności, więcej różnorodności niż w poprzednich częściach
@mayji: Niedawno skończyłem grać, grałem około 200h (wersja goty), zrobiłem wszystkie poboczne misje i zebrałem większość znajdziek, to był mój pierwszy fallout jaki grałem, ja polecam