Wpis z mikrobloga

Da się to jakoś naprawić ? Byłem w jednym serwisie w Niemczech to mi powiedział gościu że tylko nowa opona wchodzi w gre, za godz jadę do innego serwisu zobaczymy co mi powiedza, myślicie że w Polsce spece od wulkanizacji dali by radę to naprawić czy rzeczywiście wkręt jest w takim miejscu że tylko w grę wchodzi wymiana opony ? Szkoda mi jej trochę bo rok temu nowe kupowałem... #wulkanizacja #opony
Pobierz Bakardi - Da się to jakoś naprawić ? Byłem w jednym serwisie w Niemczech to mi powied...
źródło: comment_1583479173NLIRM9KQNq60pbiZzr00jB.jpg
  • 113
@paw4da: a po za tym "Jak podaje niemiecki Federalny Urząd Statystyczny, w roku 2018 odnotowano 3.265 ofiar śmiertelnych, co stanowi wzrost o 2,7% w porównaniu do roku poprzedniego.".
A tu wpis o Polsce z innego artykułu
"Polska liderem w niechlubnym rankingu. W 2018 r. na polskich drogach zginęło ponad 2,8 tys osób. Są projekty zmiany prawa". Więc jak widać w Niemczech też jest trochę tych wypadków śmiertelnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bakardi: @Bakardi: a ile to w Polsce jest filmików że opony strzelają, auta na prostej drodze wpadają w poślizg? Taki wygląd waszego druciarstwa, opony to jedyna rzecz która styka się z drogą podczas jazdy i jakiekolwiek oszczędzanie, latanie, "e panie to jeszcze pojezdzi" to stawianie swojego zycia nad te 1000zl.
@Bakardi Jasne że się da, z tego co kojarze to nie naprawia się tylko uszkodzeń z boku opony. Nawet samemu można to ogarnąć szydłem ze sznurem na tyle żeby nie jeździć z wkrętem i dojechać do wulkanizatora.
@Bakardi: jeździłem z takim wkrętem przez kilka dni bo nie miałem czasu jechać do wulkanizacji, tylko raz musiałem dopomppwac. Nie pamiętam ale zrobili mi za nie więcej niż 40 zł.