Wpis z mikrobloga

Witam psychodelicznych podróżników.
Mam pytanie do regularnych balonożerców( ͡° ͜ʖ ͡°) skąd pozyskujcie n2o?

Do tej pory kupowałem naboje do śmietany i crackerem Napelnialem sobie balony, ale muszę przyznać, ze odrobine meczy mnie napełnianie balona dwoma, trzema nabojami szczególnie podczas peaku psychodelika. Cenowo tez niezbyt to wychodzi...

Kupował ktoś może butle z n2o(taka jak często maja na psytrance)? Cenowo to wychodzi dużo lepiej No i odpada problem napełniania balonów podczas tripaxD
Dodatkowo n2o z butli jest odrobine bardziej czysty(mniej zanieczyszczeń)

Można kupić taka butle nie będąc lekarzem/ dentystaxD?

Ktoś coś?

#nitro #n2o #psychodeliki #dysocjanty #psytrance
#narkotykizawszespoko
Jakis_Leszek - Witam psychodelicznych podróżników. 
Mam pytanie do regularnych balon...

źródło: comment_15836771292051z4wJJvSKrCTgWWKI7W.jpg

Pobierz
  • 11
@Jakis_Leszek: kup zwyklego crackera do otwierania i balony takie mocniejsze/wieksze. N2O wyplukuje witamine b12 ktora jest budulcem kości wiec nalezy naduzywac tej witaminy np pijac energetyki. N20 mozna latwo nabyc stacjonarnie w Makro albo amazonie

N2O najlepsze do podbijania innych sajko czy zioloa. Samo w sobie jest bardzo drogie. A jak chcesz mocniej to napelniaj kilka balonow i zamykaj klamerkami do woreczkow spozywczych. Napelniasz sobie kilka na zapas i jedziesz jeden
kup zwyklego crackera do otwierania i balony takie mocniejsze/wieksze.


@CacyIsBack: mam crackera zrobionego z pompki rowerowej na CO2, wiec spoko. Balony tez duże kupione 3-4 naboje wejdą.

N2O wyplukuje witamine b12


@CacyIsBack: wiem, dzięki za rade:)

N2O najlepsze do podbijania innych sajko czy zioloa.


@CacyIsBack: stosuje głównie do podbijania psycho i dysocjantow, te drugie również wzmacnia ale to pewnie wiesz( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak