Wpis z mikrobloga

No właśnie nie do końca bo tak mocno odstawały jeżeli chodzi o wydajność że bang for buck dalej


@Dave987654321: No i miałeś #!$%@? procesor, który mógł uciągnąć każdą grę na 99999999FPS za 3000PLN, a z drugiej strony, miałeś procesor, który dawał 45-60 FPS za 800PLN. Faktycznie, jak przeliczałeś złotówki na FPS to Intel był lepszy, ale kilka lat temu, każda konfiguracja do 3000PLN miała AMD.
@slodziak: Brawo dla Ciebie, że w domu renderujesz, ale większość użytkowników tego nie robi i na codzień po prostu gra w gry i przegląda Internet. A do tych zastosowań lepszy jest Intel (Ty to napisałeś). Wniosek jest prosty, do domowych zastosowań lepszy Intel, do profesjonalnych lepszy AMD.
łał, przejrzałeś mój profil


@slodziak: To nie jest trudne, zawsze jak czuje że ktoś jest debilem to w ten sposób rozwiewam wszelkie wątpliwości. No i oczywiście i tym razem miałem rację. Usuwaj się z tego tematu lepiej ty bonku. XD
@Huehehue: Opieram się tylko na wyliczeniach @slodziak gdzie pisał, że porównuje obydwa procesory za 2k. Czyli nie przepłacasz, a zyskujesz 5 FPS. Nawet jakby trzeba przepłacać to wiem, że są ludzie, którzy wolą dopłacić za lepszą płynność w grach.
@slodziak: Czekaj, czekaj. Co traci taki przeciętny użytkownik? On nic nie traci, bo nie wykorzystuje i nie jest w stanie wykorzystać potencjału Ryzena. Taki użytkownik zyskuje w grach, a na tym najbardziej im zależy. Co do przyszłości to się nie wypowiadam.

Ogólnie nie jestem żadnym fanboyem i nie stoję po żadnej stronie barykady, ale chcę pokazać, że takiemu na prawdę przeciętnemu użytkownikowi nie jest potrzebny wielowątkowy Ryzen, a realne korzyści w