Wpis z mikrobloga

@CacyIsBack
Ten wpis miał mieć charakter czysto humorystyczny. Tag # heheszki nie znalazł się tu przypadkowo( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Na "memie" jest oczywista oczywistość, którą każdy widzi. Osobiście do gościa nic nie mam i nigdy po nim nie jechałem, a nawet czasami doradzałem najlepiej jak umiałem.
To prawda, że trochę spamuje, ale nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, a jak zacznie to go po prostu zablokuję.
Trochę uważam,
@Krosser556677
Stary trochę sobie schlebiasz. Nie wiem po co mam Cię wołać jak odpowiadam komuś innemu.

Zluzuj nieco majty! Myślałem, że jedynie śmiechniesz pod nosem na widok mojej "twórczości". Nawet liczyłem na plusa od Ciebie, bo wydawałeś mi się gościem z dystansem do siebie, a zachowujesz się jakbym Ci co najmniej po matce pojechał....
@mindrape: Zluzuj nieco majty? 50% tego tagu nie pamieta mnie ze starego konta.Wyzywacie mnie tylko dlatego że zwyzywałem waszego chwasta.I gdzie napisałem że lubie atencje...
Jeszcze raz jak robisz mema o kimś to warto go zawołać.Tak samo bym zrobił o tobie mema i #!$%@? byś sie dowiedział... Super uczucie co?
@Krosser556677
Stary bo większość Cię nie pamięta. No i co z tego?
To że lubisz atencję wywnioskowałem z Twoich wpisów. Pisałeś po krótkiej przerwie, że ludzie robią o Tobie wpisy i wyglądało jakbyś się z tego cieszył, ale teraz widzę, że tylko udałeś i tak na prawdę Cię to boli. Przepraszam w takim razie!
Z wołaniem do mema to mój błąd. Nie pomyślałem o tym. Jednak umówmy się, że obydwaj siedzimy tyle
@mindrape: Mam po prostu beke z was że robicie o mnie shjtposty i shitmemy.Napisales że ten mem do cacego ma na celu mnie uświadomienie mojego cpania.To że sobie wezme zolpidem i relanium nie znaczy że biore to codziennie.I nie biore nic od juz 13-14.Chyba że twoim zdaniem raz #!$%@? z-drugs i benzo jest coaniem w #!$%@? to spoko.I teraz przepraszam wracam do pracy.A ty co nadal bez roboty na gówno studiach
No pojechałeś mi. To nic, że prawdopodobnie mógłbym być Twoim ojcem, trochę w życiu przeżyłem i widziałem i po prostu dobrze Ci życzę(jak i innym ćpakom z tego tagu). To miałem na myśli pisząc do Cacy.