Wpis z mikrobloga

Prawaki:

JAK ŚMIESZ SZKALOWAĆ RZĄD MAMY EPIDEMIĘ A TY ATAKUJESZ MINISTRA ZDROWIA PŁATNY TROLLU TO NIE JEST KWESTIA POLITYCZNA

Także prawaki:

UNIA EUROPEJSKA NIC NIE ROBI W WALCE Z EPIDEMIĄ, TYLKO O JAKICHŚ GEJACH #!$%@? I WCINA SIĘ W POLITYKĘ W POLSCE, CO WARTO PRZYPOMINAĆ


Pomijając już, że to jest kalka z ruskiej propagandy słowo "wykopek" powinno być w słowniku języka polskiego synonimem do słowa "hipokryta".

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazwykopkow #bekazpolakow #koronawirus
  • 23
@OjciecMarek: a to wszystkich mam "ustawowo" lubiec i szanowac?

Mam niechec do niektorych miękkich, nie z religijnych pobudek, innych znam i szanuje, sa jacy sa, nie obchodzi mnie to, a i oni sie z tym nie obnosza jakby byli celebrytami, normalne podejscie.

To wlasnie ci "celebryci" uznali, ze nalezy sie tym chwalic i obnosic na lewo i prawo jakby byli lepsi od reszty, wymyslili sobie ze skoro wiekszosci sie to nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Dante27: Ilekroć widzę taki obrazek, mam ochotę podziękować osobie, która go nieironicznie wkleja. Wiem wtedy, że mam do czynienia z matołem, do którego nic nie dotrze i że w ogóle najlepiej się z tym człowiekiem w żaden sposób nie kontaktować, bo jego zdolności intelektualne są na takim poziomie, że pewnie podpija matce wodę z wiadra, gdy ta myje podłogę.
Ciężko wszakże inaczej wytłumaczyć niż głupotą to, że się ignoruje fakt zwalczania
@Kleki_Petra: ja tez ci chcialem podziekowac, bo od razu pokazales sie jako obraz typowego lewaka i "obronce lgbtqwerty", czyli zaczales "inteligentnie" (w swoim mniemaniu) ublizac na wstepie, oczywiscie wplatajac w wypowiedz rodzica, jak jakis gimbus-rurkowiec.

Powinienem cie olac, bo widze ze nie ma z kim dyskutowac, ale skomentuje:

Typowa retoryka, "walczymy" marszami #!$%@? jak najwiecej ludzi, bo nas nie akceptujo!
Ja nie jestem katolikiem jakims wielkim, do kosciola nie chodze, na
@Dante27: Spróbuję memicznie, bo widzę, że ta forma bardziej do ciebie przemawia.
*>*Katolicy:
-Sodomici, grzech sodomski, obrzydliwość, kamienować, wyzywać, atakować fizycznie, wyrzucać z domu dzieciaki o innej, niż heteroseksualna, orientacji
-LOL XD
*>*Osoby LGBT:
-ironizują z bzdurnych nakazów wiary, parodiują obrzędy
*>*Katolicy:
-ratunku, nie szanują moich uczuć religijnych!
@OjciecMarek: sprobuje ci to rozrysowac, moze ta forma bardziej pomaze ci zrozumiec przekaz:

Nie jestem katolikiem (raczej jesli wierze w "Boga" to nie w pana z chmur, uwazam ze swiat mogl zostac zbudowany inaczej) -> mam skrajnie negatywne zdanie o kosciele jako instytucji -> jestem w miare neutralny wobec innej orientacji -> przeginanie pały z cipkomaryjka lub teczowym godlem nawet mnie oburzyly, "neutralsa".

Cipkomaryjki zostaly potepione nawet przez czesc srodowiska lgbt
@Lipathor: no ok, ale czy to wazne od czego sie zaczelo, czy od tego obrazka czy od cipkomaryjki?

Jak by nie patrzec, to lgbt chce cos "wywalczyc" (prawa, szacunek, akceptacje itp), wiec powinno chyba bardziej rozmawiac i przekonywac takich ludzi jak ja, a nie wjezdzac na pelnej #!$%@? z buta w mniej lub bardziej wazne symbole i je niszczyc, "bo ONI niszczo naszo ideologje!!".

"Ich" by bylo coraz mniej z czasem,