Wpis z mikrobloga

Jako, że moja #kulaztasmy ma coraz więcej plusów (co bardzo mnie cieszy) powiem kilka informacji o niej
√ kula ma na imię Schmetterling bo jak wiadomo jest to motyl po niemiecku więc agresywnie brzmi i wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przy bliższym spotkaniu chcesz się nią bawić i biegać za nią kiedy jest turlana
√ obwód to około 60 cm, w każdym miejscu jest trochę inna, a poza tym mierzyłem kablem bo tylko to miałem pod ręką
√ średnica to około 21-23 cm
√ koń zwalony
√ kleję ją od około 2012 lub 2013
√ do mniej więcej 2kg robiłem ją z taśmy o najmniejszej szerokości, taką jaką używają w biurach (kosztowała wtedy 19 groszy teraz podchodzi już w sklepach do 50 groszy wzwyż). Używałem takich małych żeby kula była jak najbardziej twarda i ściśnięta
√ od początku używam tylko taśm przezroczystych takich jak na zdjęciu
√ tak mam dużo wolnego czasu, lubię się o nią ocierać i mówić jaki jestem #!$%@?
√ rekordowa kula jaką znalazłem w necie ma 900kg i prawie 4m obwodu
√ za czasów gimbazy zdjęcie kuli wrzuciłem na grupę FB hajsowników i miała 15k lajków, ale 500 plusów od Mirków bardziej cieszy ()

#kulaztasmy #chwalesie
Pobierz Seacrest9 - Jako, że moja #kulaztasmy ma coraz więcej plusów (co bardzo mnie cieszy) ...
źródło: comment_1584231166hzrxNmsoOrAN32rRzI8CwY.jpg
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jako, że moja kulaztasmy ma coraz więcej plusów (co bardzo mnie cieszy) powiem kilka informacji o niej

@Seacrest9: nie zawsze wstawia się przecinek przed "że" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Poprawnie: _Jako że moja #kulaztasmy ma coraz więcej plusów (co bardzo mnie cieszy), powiem kilka informacji o niej_