Wpis z mikrobloga

@kemawir123: głupie pytanie ale kilku masochistów się znajdzie co odpowie, ze w sb ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przy działającym bugu z nieodbieraniem piłki może być to szybsze aniżeli granie dla kogoś online powiedzmy wybijającego góra g3
@kemawir123 Dzięki tym zadaniom w SB jestem obecnie w Elicie 2 a grałem na same brązowe składy i w tym samym czasie nadrobiłem zaległości netflixowe :) Zostały 4 spotkania w Conmebol, ale to zrobie w przyszłym tygodniu bo mam już wszystkie drużyny zaktualizowane a niech punkty lecą. W Rivals też miło pograć innymi kartami i tym razem zacząłem od ligi angielskiej by przy okazji robić ulepszenie Trossarda.
@kemawir123 SB, dzięki temu że jest glitch jest łatwo, szybko i przyjemnie. Jeśli chodzi o DR bardzo wnerwiają spadokowicze którzy wychodzą po pierwszym gwizdku. A już najgorszy sort to debile którzy wychodzą z gry w momencie w którym idziesz na pustą bramkę i ma pewno strzelisz gola-juz mi się takich dwóch delikwentow trafiło w tej turze swapów :(
@beczkowoz
@dulux23 próbowałem tego glitcha w każdym meczu i za #!$%@? mi to nie wychodzi, w żadnym miejscu na boisku.
Zrobiłem brazoli, Japończyków i ligę nos, czarnych nawet nie zaczynam bo chyba mnie #!$%@? strzeli jak będę miał dograć chociaż jedno spotkanie więcej SB do końca ()