Wpis z mikrobloga

@Upadek: Ja właśnie się zastanawiam czy nie zadzwonić rano do Zakażnego, bo od wczoraj pomimo tego, że nie mam gorączki ani kaszlu i nic mnie nie boli to jestem jakiś taki "rozwalony", zmęczony i głowa mnie boli :/ Położyłem się spać o 1 w nocy i obudziłem się o 4 mając wrażenie całkowicie niewyspanego. Cały weekend specjalnie siedzę w chacie, bo dzisiaj mam też iść do roboty tylko ja nie mam
Hehe niby tak. Tylko mnie się tak nie robi nigdy.. na dodatek męczą mnie nudności czasami i tak od dwóch dni. Może to siła autosugestii ? Podobno 10% chorych miało nudności i biegunkę przed gorączką i resztą objawów. #!$%@? nawet gdybym się zaraził to chyba bardziej się martwię o swoich rodziców czy przyjaciół żeby ich tym gównem nie trafić..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fuxxiasty: witaj w klubie, u mnie podobna sytuacja jak u Ciebie. Cały weekend i w tamtym tygodniu przed robota siedziałem calutki tydzień w domu, unikałem wychodzenia z domu poza sklepami, zaś w weekend z dziewczyną nigdzie nie wychodziliśmy z domu. A dziś mam na 6 do roboty i całą noc nie mogłem spać oraz czuję się wyczerpany, więc stwierdziłem, że #!$%@?ę robotę i pójdę na L4.