Gorące dyskusje ostatnie 12h

- opiekuj się siberian husky młodszej siostry
    - piesek troszkę się ufajdał na spacerze
    - nie wiesz jak kompać psa
    - wpadasz na genialny pomysł
    - zabierasz psa do łazienki i zaczynasz brać prysznic
    - zapraszająco machasz w stronę psa
    - pies wskakuje do brodzika
    - ledwo się mieścicie ale stajesz nad nim w rozkroku i kierujesz słuchawkę prysznica na pyszczek
    - podoba mu się
    - myjonko
    - potem suszonko
    - pieskowi podoba się również powiew ciepłego powietrza z suszarki
    - czujesz się dumna z siebie jak byś co najmniej odkryła nowy pierwiastek
    - zachwycona swoją przebiegłością dzwonisz do młodszej siostrzyczki przekazać informację, że piesek jest wybiegany, najedzony i po prysznicu a w dodatku mógł by występować w reklamie L'Oreal tak ładnie błyszczy mu teraz sierść
    - spotyka cię wielkie darcie ryja o to, że psa nie można myć normalnym szamponem ani żelem do kąpieli
    - na nic tłumaczenia, że myłaś go samą wodą a szamponu czy żelu miało z nim styczność najwyżej tyle co ci spłynęło po cyckach jak się nad nim pochylałaś bo większość z siebie spłukałaś zanim wszedł do brodzika
    - dostajesz wywód o tym jaka jesteś nieodpowiedzialna i że mogłaś mu zrobić krzywdę
    - brak profitu (╯︵╰,)

#psy #niewdzieczna #zwierzeta #zwierzaczki #logikarozowychpaskow #smiesznypiesek #hydraulika #husky
    pokaż całość

odpowiedzi (103)

• odpowiedzi (30)

Ktoś mi wytłumaczy co się w zasadzie odpierdala obecnie w #polska jeśli chodzi o przeciwdziałanie #koronawirus ? XD

Będą kontrolować i nakładać mandaty w sklepach, pały wjadą na wesele sprawdzić odstępy (xD), do lekarza kolejki jak cholera bo max jeden pacjent na godzinę (np przy szczepieniach), a z drugiej strony plaże zawalone turystami, szlaki górskie też, w TVP tłum śpiewa powstańcze piosenki (ofc bez maseczek), a na drugim kanale wiją się do polskich piosenek z nosami na wierzchu xD

O chuj tu chodzi serio. Ja nie jestem koronapanikarzem, jak dla mnie to mogliby wszystkie obostrzenia znieść, ale takie "pół na pół" to jakiś dramat #cotusieodpierdala #pytaniedoeksperta
    pokaż całość

odpowiedzi (45)