Wpis z mikrobloga

@latwyzysk_pl: Bez sensu. Nie dość, że praktycznie nic nie zarobisz na tym, to ludzie mają instalować jakieś nieznanego kodu aplikacje (chyba, że otworzone). Oczywiście w ten sposób można kombinować, ale ma taką wadę, że nie zarobisz, a czas stracisz (różne captcha resolvery)
@fervi: Aplikacja jest w sklepie play i na githubie, ale wiadomo, warto włączyć na koncie freebitcoin autoryzacje 2fa, jeśli planujemy tam przechowywać więcej środków.
Aktualnie Bitcoin spadł prawie 50%, dlatego teraz warto poklikać w takim kraniku jak FreeBitcoin, bo gdy Bitcoin wzrośnie będzie to warte więcej.

@OPcodeRTI: co dokładnie jest nielegalne?
sprostowanie, chodziło mi o to, że zasada działania jest podobna jak w Blockchain. Jeśli chodzi o grę multiply btc, gdzie możesz sprawdzić czy wartość wylosowanej liczby nie została zafałszowana, korzystając z seeda poprzedniego losowania oraz wartości nonce
@OPcodeRTI: idąc tym tokiem rozumowania, nie korzystajmy z aplikacji bankowych, stron bukmacherskich i innych podobnych, bo nie są napisane na smart-contractach i nie wiemy czy ktoś nam nie zafałszuje tam danych.
Kto będzie chciał to skorzysta. Strona funkcjonuje od dawna. Żeby tam coś zarobić nie trzeba obstawiać w ruletce. Ja jedynie opisuje jak zdobywać darmowe btc, a jedyny blockchain jaki tam jest potrzebny, to ten od BTC - aby móc je
Post skierowałem do osób które już korzystają z freebitcoin, więc do niczego nikogo nie naganiam. Sam też z tego korzystam. Po drugie, grupa na fb przyda się dla osób, które będą chciały o coś zapytać i dowiedzieć się czegoś więcej, dlatego ją założyłem.