Wpis z mikrobloga

Pluje na was pisowcy.
Propaganda pisowska znów działa. W telewizji panowie w garniturach opowiadają o tym jak jest super i jak dobrze sobie radzimy a jednocześnie moja żona stoi obok i przymierza ciuchy które dzisiaj kupiła sobie i całemu zespołowi na oddziale bo szpital nie ma.
#!$%@?. Nie ma masek innych niż chirurgiczne i gogli.
Dzisiaj dwie osoby musiały wejść do trzech pacjentów podejrzanych o #koronawirus a bez gogli. Nie ma żadnych śluz, stref etc. To była tylko teoria. Teraz jest życie.

Lekarze między sobą rozmawiają "ciekawe kto z nas umrze", srają w majty ze strachu przed nieznana chorobą ale robią swoje. Myślą że oni oszukają statystykę.
Pluje na was pisowcy bo wy nadal klaszczecie. Mówicie - o - jak sobie dobrze radzimy a nie widzicie tych małych walk które się toczą w około i gdzie ludzie którzy są takimi samymi ludźmi jak wy, ryzykują swoje zdrowie ponad limit.
Ha tfu.

(Post napisany bo nie trzymam ciśnienia i się #!$%@?łem)
#szczecin #wroclaw #koronawirus
#polityka
  • 50
@stefan_pmp: @Inszallah: @JohnMaxwell: @Matpiotr: 1) dyrektor #!$%@? po 24h na dobę przebudowując szpital, robią dodatkowy sor, śluzy wszedzie, maszyny do testowania etc. Zamówienia są złożone ale sprzęt NIE JEST dostępny. Nie pitol mi tutaj o dyrektorze , powtarzasz tylko to co Karczewski (ha tfu) powiedział.

2) się #!$%@?łem i chciałem jechać do casto kupić im te gogle ale w takim razie pojadę jutro o 6.
@p_z_jedenastu: Nie wyjebka, a świadomość zawodu na jaki się człowiek decyduje. Ktoś uznał, znając realia, że będzie lekarzem, pielęgniarzem, ratownikiem itp.. w Polsce, w publicznej służbie zdrowia. Bez bata na plecach, bez pistoletu przy głowie. Świadomie, widząc co się dzieje od dekad, cisnął studia, szkolenia, uczył się, praktykował, wykładał własne pieniądze. Przychodzi sytuacja kryzysowa z którą nie radzą sobie lepiej zorganizowane systemy opieki zdrowotnej. No przychodzi i co? Ktoś żył złudzeniem