Wpis z mikrobloga

Siedzenie w domu nakłoniło mnie do pokonania prokrastynacji i w końcu dokończyłem pierwszą część projektu, który chciałbym w przyszłości regularnie realizować. Historia polskiej piłki nożnej to temat, który wydawał mi się kompletnie pomijany przez sportowe kanały. Wpierw zapytałem znajomych, prosiłem ich o szczere opinię. Odzew był w całości pozytywny.

Pokonuję więc drugą przeszkodę, czyli strach przed trafieniem do szerszego grona widzów. Zachęcam więc Was do obejrzenia (choć bardziej przesłuchania) historii o tym, jak powstawały jedne z najważniejszych klubów sportowych w Polsce. Starałem się sprawdzać każdą informację dwukrotnie, próbowałem także zachować pełny obiektywizm. Czy trafię w niszę? Mam dużą nadzieję. Czy będę krytykowany? Z pewnością! Konstruktywną krytykę przyjmę z otwartymi ramionami, hejterom z góry dziękuję.
#pilkanozna #sport #wislakrakow #cracovia #polska #historia
  • 3
@Perzi: ogólnie średnio obiektywne i zgodne z faktami.

"Akademicki Klub Footballistów (gra w piłkę nożną) zawiązuje się w Krakowie. Ćwiczenia w grze w piłkę nożną rozpoczynają się we środę 13 b. m. Uprasza się wszystkich, którzy chcą do tego klubu należeć, o przybycie do parku dra Jordana we środę o godz. 6 wieczorem przed pawilonem. Nie wątpimy, że tak zdrowy sport, jakim jest gra w piłkę nożną, znajdzie wielu zwolenników wśród