Wpis z mikrobloga

@WilhelmW moja prognoza jest taka, krypoto czy tam pseudo waluty na dniach będą nieopłacalne w kopaniu, ludzie w ferworze paniki będą chcieli wyjąć zaskuraniaki zainwestowane w koparki, będą chcieli je upłynnić co przy realiach jakieś panują będzie raczej mało opłacalne.
@ruum nie wiem, wiesz możliwe że to debile, ale wiem że jeszcze jeden z drugim dwa górniki jeszcze miesiąc temu coś tam kopali, przy rozmowie jak na tym się wychodzi wchodzimy już argumenty odzyskiwania ciepła w domu z koparek i obliczania ile na tym można zyskać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m00n i tu żeś uderzył w odpowieni segment, mamowe i tatowe firmy nawet nie odczuwają kopareczek swoich zapatrzonych w złote inwestycje dzieci. Mało tego jeden z tych dwóch specjalnie #!$%@?ł na dach 10kw paneli i #!$%@? nie wmówisz mu ze to się nie opłaca, są tacy którzy do tej pory uparcie twierdzą że nie jedna to druga albo trzecia ale któraś w końcu przyniesie zysk jak BC. Ale jak ktoś ma fantazje
@m00n tak czy inaczej czasy cyfrowego górnictwa właśnie odchodzą w zapomnienie (a raczej ich resztki) , ciekawe czy to jeszcze wróci, odbije się od dna dna i może znowu zacznie bujać?