Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak korzystac z zycia i byc szczesliwym majac cofnieta szczeke? (alkohol, dziwki i narkotyki odpadaja)

#rozowepaski #seks #zwiazki #wygryw #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak korzystac z zycia i byc szczesl...

źródło: comment_1584544471oWoieDMxUSEtWhonn0wvkS.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli będziesz całe swoje jestestwo skupiał w okół negatywu który cię dręczy, to siłą rzeczy nie możesz być szczęśliwym. To jedna z tych rzeczy na które nie miałeś wpływu, nie masz więc co się tym przejmować. Skup się na rzeczach które lubisz robić i doskonaleniu się w nich. Zawsze też możesz przejść operację plastyczną, od czegoś one są. Graj kartami jakie masz, rób to co się uszczęśliwia i miej #!$%@?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli sądzisz, że całe życie ogranicza się do tego jak wyglądasz i ile cipek zaruchasz to chyba coś nie tak jest z twoim garem a nie z twoją szczęką. Poza tym jeśli naprawdę byś chciał to mógłbyś odkładać hajs na operację i #!$%@?ć sobie metalową płytkę (). Pytanie, czy na prawdę tak Ci na tym zależy i nie lepiej byłoby się skupić na samorealizacji? Może są
  • Odpowiedz
alkohol, dziwki i narkotyki odpadaja


@AnonimoweMirkoWyznania: ale niby dlaczego? Nawet gdybyś miał dobrą szczękę to bez tego też nie będzie tak łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jak korzystac z zycia i byc szczesliwym majac cofnieta szczeke?


@AnonimoweMirkoWyznania: a tak serio to rób to co lubisz, to co sprawia ci satysfakcję. A na różowych i ruchaniu się świat nie kończy, zdecydowanie nie.
Jednak dziwki to bym ci
  • Odpowiedz
BliskiBrowar: @AnonimoweMirkoWyznania: @ANDRZ_J: @TestoDepot:
Skoro panu Op to przeszkadza to mozesz pan to poprawic i miec normalny zgryz. Temat byl juz kilka razy na wykopie. Cofnieta zuchwa jak u Ciebie nazywa sie #retrogenia. Operacja jest finsnsowana z NFZ. Wystarczy pojsc na konsultacje do chirurga szczekowego. W kazdym miescie jest kilku takich lekarzy. Dalej on Cie pokieruje.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: Nie wiem, same często podbijały i inicjowały. Większość z neta i czasami jak wyszedłem z domu. Dynamiczny kolega kuc nie miał brania a ja stałem jak #!$%@? z piwem pod ścianą i sie trafiało xDD Nie pale i nie ćpam. Większość gadała, że przystojny, zagadkowy gdzie ja uważam sie za max 5/10 xD
  • Odpowiedz
@b4rnab4:

Ja mam lekko cofniętą a

Większość gadała, że przystojny, zagadkowy gdzie ja uważam sie za max 5/10 xD


Widać twoja ocena jest za ostra, rynek weryfikuje wszystko( babcia i mama się nie liczą ) ¯\_(ツ)_/¯. Widzisz, a po 2 stronie tej szali na wadze są takie jednostki jak ja 34 lata, traci włosy na głowie ( 1 zabieg już przechodziłem , pewno 2 będzie, ale zaczynam wątpić w sens tego
  • Odpowiedz
OP: @ANDRZ_J: @Zoriuszka: @Leprykon: @TestoDepot: @b4rnab4: @Syn_Aragorna: @CuckCuckKlan: @22kinga100: mam duze ambicje, chce miec wiellu znajomych, dziewczyne, robic kariere ale nie jestem w stanie, bo wiele z tych rzeczy wymaga nie tylko moich staran ale tez akceptacji innych a tej nie dostaje przez wyglad. Wiec nie jestem w stanie byc szczesliwy bo nie moge osiagnac swoich celow i nie zalezy to ode mnie
  • Odpowiedz