Wpis z mikrobloga

Nigdy nie podchodźcie do kobiety która nie daje Wam żadnych, nawet najmniejszych oznak zainteresowania, gdyż czeka Was właśnie taka reakcja i uznanie za śmiecia.

Zamieszczałem jakiś czas temu drugą część. Sam nie widziałem pierwszej, nie mając pojęcia co straciłem. Ultimatywny cringe. Oglądałem to w częściach, bo nie mogłem zdzierżyć żenady. Zrobiłem łącznie jakieś 17 przerw na chodzenie po pokoju. Młody adept sztuki podrywu, zostaje boleśnie odrzucony przez p0lki.
Wiem, że oglądanie całości to zbyt duże wyzwanie, dlatego:
-01:00 1 p0lka
-02:23 2 p0lka
-04:10 3 p0lka
Podczas ostatniej próby widzimy kompletny brak zainteresowania p0lki osobą kursanta. Klasyczne odpowiadanie jednym słowem, brak energii. Oskarek-light natomiast dwoi się i troi by zainteresować sobą dziewczynę. Zostaje olany i uznany za przeszkadzającego podczłowieka. Jego mentor natomiast udziela mu bluepillowego feedbacku.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #podrywajzwykopem #pua ##!$%@? #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #p0lka #bluepill
B.....W - Nigdy nie podchodźcie do kobiety która nie daje Wam żadnych, nawet najmniej...
  • 75
@Blackpill_RAW: ja #!$%@?ę XD.
Ten film pokazuje tylko, jaki PUA-srua to farmazon i narzędzie do wyciągania hajsu z naiwniaków. Pomyśleć, że ten typ zapłacił pewnie parę stów czy nawet tysięcy za to żeby utracić cały rigcz i dać z siebie zrobić pajaca, w dodatku publicznie i w internecie też.
Nie wspominając już o tym, że takie podchodzenie na ulicy, a przed galerią to już w ogóle to jest strzał w kolano