Wpis z mikrobloga

@Matthew9902: taki pan super youtuber Damian Chen mieszkający w Chinach (a super, bo jego filmy poruszają konkretne tematy, a nie pierdzielenie o niczym w drodze po bułki) mówił, że w jednym mieście w prowincji obok Hubei, czyli Shaanxi, w mieście Xi'an po ponownym otwarciu po epidemii urzędu stanu cywilnego, przed drzwiami ustawiła się potężna kolejka osób żądających rozwodu, które nie wytrzymały po przebywaniu z drugą połówką all the time na kwarantannie
@Matthew9902: @osaaldona: Nic mnie bardziej nie śmieszny niż milionerzy mówiący do nas roboli żeby zostać w domu. Nie dość ze często maja apartamenty wielkości małego miasteczka, jakieś domowe baseny, sauny, stadnine koni czy co tam zechcą to i tak potem wychodzą.
@dziadeq: Ja od czwartku poprzedniego tygodnia wyszłam tylko raz do sklepu zoologicznego, mieszkam w bloku i zaczynam wariować, że jedyna możliwość pooddychania świeżym powietrzem to balkon, już o samym braku ruchu nie mówiąc. Na początku grudnia miałam sesję, potem piwniczyłam, bo pisałam pracę inżynierską, obroniłam się w połowie stycznia i cyk, dalej muszę piwniczyć, bo moja mama jest w grupie ryzyka. Wiele bym oddała za tamto piwniczenie, bo mogłam przynajmniej się