Wpis z mikrobloga

@neeet: a ja Ci powiem, że mam wprost przeciwne doświadczenie. Ja mam iPhone i wszystko mi jedno z czego kto korzysta za to często słyszałem od ludzi z Androidem, ze jestem lansiarzem i czy nie jest mi głupio wydawać tyle na telefon. A potem widzę nowego Samsunga S23 Ultra i kosztuje mnie więcej tyle co iPhone 14 Pro Max więc nie wiem o co im chodzi
A potem widzę nowego Samsunga S23 Ultra i kosztuje mnie więcej tyle co iPhone 14 Pro Max więc nie wiem o co im chodzi


@Borgon: mam S22 Ultra, nie wiem czy wymienię na S23 Ultra bo różnice nie tak wielkie, ale jak chodzi o cennik to (razem z Foldami) najdroższe telefony a androidem. Konkurencja, nawet topowa jest już tańsza, a 95% ludzi kupuje średniaki

Trzeba byc głupim i biednym, zeby brać
@Atreyu: A co śmieszniejsze, przy okazji premiery s23 jest promocja że jak weźmiesz na raty to jedna rata (1/20 ceny) gratis :d Więc przy ratach 0% masz 5% rabatu po prostu.
A co do Xiaomi, to to nowy Xiaomi 13 podobno będzie po 999 euro więc tyle co S23.
@open_or_die: to już można sobie tak porównywać różne parametry, jest mniej pamięci ale za to masz baterie, która jest najlepsza na rynku i wytrzymuje jakieś 1,5h więcej niż w samsungu.