Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej
Zająłem się odbijaniem pewnej dziewczyny na studiach. Widząc że nie układa jej się z obecnym facetem najlepiej wziąłem się do pracy. Zacząłem ją zdobywać i uwodzić, były pocałunki, wspólne spędzanie czasu no i wiadomo seks. Usłyszałem pierwszy że mnie kocha, że jej się podobam i że chce ze mną spróbować, jednak problemem jest to że przyjechała tu na studia i mieszkają razem. Uważa że dobrym momentem na zmianę będzie moment gdy wróci po wakacjach, bo będzie mieć hajs i na luzie zostawi tamtego. Często mówi że mnie kocha i że jej zależy (widać to też po tym co robi), ale teraz problemem są finanse. Wierzyć jej czy nie?
Dodam że mówiła już na początku, że w tym roku musi tak być
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Laska odbita facetowi a przede wszystkim jeszcze wtedy jak cały czas była z tamtym facetem uprawiała bongo z Tobą, zdradzając go, ma być obiecującą partią? Uhm. Duże prawdopodobieństwo że to samo zrobi Tobie. Powodzenia.

Odrzuć uczucia, postaw na logikę. Porzuć fascynację krejzolką i spójrz totalnie chłodno na jej zachowanie, z pkt widzenia 3 osoby. Dziękuję.
PlujacaLoszka: No to masz dobrą laskę do pukania, ale nic więcej. Jak Ci się podoba to dla seksu warto utrzymać relacje ale nic więcej. Jak już inni zauwazyli po Tobie przyjdzie kolejny. Dziewczyna do związku to powinna być osoba, której możesz zaufać, a nie będziesz się #!$%@?ł i zastanawiał za każdym razem wyjdzie gdzieś "z koleżankami" na miasto.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua