Wpis z mikrobloga

@Scaab: i tak mają dobrą cenę za wynajem jak na standard mieszkania. Mieszkałem w nim wcześniej ja i robiłem pod siebie. Sąsiad ma takie samo mieszkanie piętro niżej, bierze tyle samo od swoich wynajmujących a wyposażenie mieszkania o 50% uboższe.

Także spoko, ja nie będę miał problemu ze znalezieniem kogoś, bo jak pisałem - nie zdzieram i daję naprawdę fajne warunki najmu, bo to nie jest moje podstawowe źródło dochodu.
Jak bedzie fest kryzys, to ceny najmu wzrosna, bo mniej ludzi bedzie stac na wlasne.


@Walkiria81:

No chyba żartujesz, jak będzie poważniejszy kryzys ludzie potracą pracę, itp. to ceny najmu spadną.Dane z krjów dotkniętych kryzysem(USA/Hiszpania) z roku 2008 mówią same za siebie. Teraz jest moda na samodzielne mieszkanie, ale w dobie kryzysu wielu wróci na stare śmiecie do domu rodzinnego, itp. Od samodzielnego mieszkania będzie wiele innych, ważniejszych priorytetów.
@Scaab: jak ktoś uważa, że przepłaca, zawsze może poszukać czegoś taniej ... albo po protu czegoś tańszego o gorszym standardzie jak go nie stać w obecnej sytuacji. Ja bym ceny nie obniżył, wolałbym wystawić i poczekać na nowego wynajmującego niż takiego, którego nie stać na wynajem i zaczyna kombinować z umową.
@Scaab: ale zdajesz sobie sprawę, że macie sporządzoną umowę i tam jest określona cena? Jeśli właściciel nie ma miękkiego serca i twardej dupy, to zwyczajnie cię obśmieje i będziesz bulił tyle co dotychczas?
@Jangcy: wracają tak samo jak dochodzą nowe co jakiś czas. Jeśli masz w miarę fajne mieszkanie, dobrze wyposażone i konkurujesz np. ceną albo lokalizacją no to nie ma bata, że ktoś zejdzie z ceny. Te z Airbnb co wracają to raz, że cena kosmiczna, bo ziomeczki, myślą, że w długoterminowym wynajmą za podobny hajs( ͡° ͜ʖ ͡°) ,a dwa są mało praktyczne, np. nie pelno wymiarowa kuchnia,