Wpis z mikrobloga

Witam!
Z okazji urodzin Gearbest, a także promocji kanału YT-ArekMargol z testami elektroniki - KLIK robię małe ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozdajo na maseczkę ochronną, a dodatkowo na kanale jest rozdajo na 2x Mi Band 4 wystarczy subskrybować, dać łapkę w górę pod tym filmem ZESTAWIENIE NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCYCH SIĘ TELEFONÓW NA GEARBEST, napisać komentarz [K]

Aby wziąć udział w losowaniu na maseczkę ochronną wystarczy zaplusować wpis
Losuje za pomocą #mirkolos po 26.03.2020

Mam nadzieję że maseczka przyda się aby uchronić się przed wirusem ¯_(ツ)_/¯

A teraz trochę o promocjach. Kupony urodzinowe z Gearbest znajdziecie w arkuszu excel: Promocje Excel na aliexpress ruszają ok 27.03 postaram się też w tym arkuszu aktualizować promocje z Ali dlatego warto zapisać sobie do niego linki.

Kapsuła czasu Aliexpress która pokaże Ci ile już wydałeś i na koniec dostaniesz kupon KLIKNIJ I POCHWAL SIĘ W KOMENTARZU ILE WYDAŁEŚ NA ALI

Promocje urodzinowe Gearbest:
➡️ Xiaomi Redmi Note 8 4/64 GB 142.99$ ok. 610 zł Kod: GBMINOTE8321 - KLIK
➡️ Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64 GB 202.99$ ok. 860 zł Kod: GBMINOTE8P321 - KLIK
➡️ Xiaomi Mi Note 10 z wysyłką z Polski 439.99$ ok. 1850 zł Kod: GBXMNTFR01 - KLIK
➡️ Odkurzacz Alfawise V8S PRO z Polski 159.99$ ok. 690 zł Kod: ALFAV8S001 - KLIK
➡️ Odkurzacz VIOMI V2 Pro z Niemiec 357.99$ ok 1450 zł - KLIK
➡️ Smartwatch Xiaomi Amazfit Stratos 119.99$ ok. 490 zł - KLIK

Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/ArekMargol ---> Jeżeli możecie zostawcie suba na kanale.
Grupa CHIŃSKIE PROMOCJE: FB:ChińskiePROMOCJE

Zapraszam do udziału i życzę powodzenia.
Pozdrawiam :)

#chinaunboxing #arekmargol #polskiyoutube #aliexpress #gearbest #zadarmo #gearbest #promocje #banggood

areqproduction - Witam!
Z okazji urodzin Gearbest, a także promocji kanału YT-ArekMa...

źródło: comment_1584905217WrIadM0HDdlmI6TFJPtl9N.jpg

Pobierz
  • 10