Wpis z mikrobloga

Stare osoby powinny mieć teraz zakaz podróżowania autobusami albo powinni im zabrać ulgi. Ewentualnie badać na wejściu IQ.

Niestety musiałem podskoczyć do pracy (przypominam, że dalej obowiązują przepisy podatkowe np. o składaniu deklaracji vat-7 itd). Trolejbus (jakby ktoś nie wiedział to taki autobus, który chciał zostać tramwajem) jest praktycznie pusty - w sumie 3 osoby z kierowcą. Podjeżdżamy na przystanek, wsiada stary dziadzio i co robi? Siada obok mnie... Ma cały wolny trolejbus ale nie. Po co? Grzecznie powiedziałem, żeby spadał.Zrobił to. Mało? kilka przystanków dalej następny staruszek chciał to samo zrobić.

#lublin #koronawirus #2019ncov #covid19 #zbiorkom #komunikacjamiejska
  • 10
@Kamil654: bo pewnie zawsze siadział z przodu a teraz te miejsca są wyłączone z użytkowania przez strefę buforową dla keirowcy, w związku z tym chciał usiąśc na najbliższych, podobnych miejsach, czyli na kole przy drzwiach xd

@Frygus96: to nie ze mną :P mógł się zapytac czy jestem chory xd

@alonso117: jak drugi chciał się wpakować to siadłem na środku :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pituch: siadaj z brzegu. Też się zawsze zastanawiałam nad tym co kieruje ludźmi którzy w prawie pustym autobusie pakują się koło kogoś na siedzenie, bliskości szukają? ;P