Wpis z mikrobloga

@malleonamalo: Facet nazywa homoseksualizm grzechem i jednocześnie mówi, że się nawrócił. Kto posiada rozwiniętą umiejętność wyciągania wniosków na najbardziej podstawowym poziomie nie będzie się długo zastanawiał.
@Niezgodny: Jprdl, przecież z jego słów wyraźnie wynika, że on zaprzestał praktykowania homoseksualizmu, co samo w sobie jest nawróceniem, bo sama orientacja nie jest grzechem, tylko czyny homoseksualne. Nie ma nic o zmianie orientacji, niezależnie od tego, czy jest ona możliwa czy nie.

Artpop w swoim zacietrzewieniu działa szybciej, niż myśli. No chyba, że celowo manipuluję... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niezgodny: Jprdl, przecież każdy wie, że chodzi o CZYNY homouseksualne,ja to ująłem jako praktykowanie homoseksualizmu, co jest tym samym co 'twoje' praktykowanie homoseksualnego stylu życia, co jasno wynika z mojej poprzedniej wypowiedzi. Na prawdę wszystko trzeba ci wyłożyć na talerzu, żebyś się przestał dosrywać? Może się w końcu odniesiesz do meritum, czyli bezczelnej manipulacji Artpopa, zamiast czepiać się opacznie rozumianych przez ciebie, poszczególnych słówek?

A no nie odniesiesz się, bo jeszcze
@Wolfman91: Jakiej manipulacji? @artpop nigdzie nie manipulował.

No widzisz, pieprzysz jedno, a jak ktoś zwraca ci uwagę to: "no przecież każdy wiedział o co chodzi". No nie każdy, może dlatego, że orientacja seksualna to nie to samo co dokonywanie aktów płciowych z kimś - orientacja daje ci do tego predyspozycje.
Także na przyszłość radzę nie mylić pojęć, a nie mieć pretensje do mnie że się czepiam "bo przecież każdy wie o
@Niezgodny: Manipulował, co dowiódł OP. Słowa nie było o żadnym 'wyleczeniu' czy zmianie orientacji, a jedynie o nawróceniu. Artpop i ty sobie wymyśliliście, że nawrócenie = wyleczenie. Kreowanie rzeczywistości pod z góry założoną tezę. Z d*py wyjęta interpretacja, po to żeby dowalić komuś o innych poglądach. Wznoszenie chochoła i jego atakowanie. Artpop jeszcze dodaję w powiązanych link, tytułując go "homoseksualizm to nie choroba - nie istnieję nawrócenie". Co za gość XD
Waldemar Zboralski nie twierdzi, że "wyleczył" się z homoseksualizmu, a jedynie przestał go uprawiać i przestał popierać środowiska lgbt


@malleonamalo:

Ciężko uprawiać seks jak jest się samotnym, grubym gościem na wózku po 60tce xd

Więc w sumie to żadne wyrzeczenie.