Wpis z mikrobloga

Chciałem napisać, że trwa zażarta walka między freakowymi federacjami o pozyskanie znanej internetowej persony..., ale z racji, że doszło do medialnego porozumienia między trzema największymi potentatami, byłoby to dość spore faux pas. A ta persona to najpopularniejsza polska męska prostytutka, Maksym Wołczyk. Nie ma żadnej umowy, tym samym nie można brać niczego za pewnik, ale w tym momencie najbliżej mu do CLOUT MMA. Będzie debiut i potencjalnie dość ciekawy dodatek do świata freaków. Ta jego koleżanka, która też porusza tematy prostytucji, również jest już na celowniku, ale nie mam co do tego całkowitej pewności, więc o ten temat tylko dosłownie zahaczę. I to chyba też raczej zapytania, aby się zorientować niż takie rzeczywiste chęci.

A jeśli chodzi o nowości, to w przyszłym roku, kilka chwil po zakończeniu zimowego sezonu skoków narciarskich, swój debiut w oktagonie zaliczy Piotr Żyła. Był to dość głośny temat jeszcze kilka miesięcy temu, ale kwestie związane ze sportem uprawianym na co dzień przez 36-latka sprawiły, że na to musimy poczekać.

Do freakowego oktagonu powróci też Kamil Łaszczyk. 32-letni zawodnik najchętniej stoczyłby kolejny pojedynek z Amadeuszem Ferrari, bo wie, że jest to starcie, które po prostu przyniesie mu największe pieniądze(aż się przypomina Conor McGregor i red panty night). Jeśli jednak nie będzie to Roślik, to niepokonany bokser na zawodowych ringach i tak ponownie pojawi się na freakowym wydarzeniu. I jest to pewne.

#famemma
  • 23
  • 1
@Towarzysz_Pawulon: Widziałem, dlatego o nim wspomniałem. Z Maksymem rozmowy/zapytania są prowadzone od miesięcy. Pierwsze kontakty były nawet zdecydowanie wcześniej. On jest chętny i teraz kwestia, kto go zgarnie. Finansowo celowałbym w delikatnie ponad średnią stawkę freakową.
  • 1
@ston4: To tutaj trzeba pytać jednego użytkownika wykopu, ale nie wiem, czy wypada mi go oznaczać. Ja nie mam ze swojej strony potwierdzenia, bo wiem, że waha się jeszcze jedna decyzja co do tego starcia. A czyichś newsów nie będę publikował bez czyjejś zgody.
  • 2
@don-zwierz: Zostaję, bo jest to po prostu cięższa rzecz do przetrawienia. A chciałbym, by użytkownicy wykopu mieli pierwszeństwo, bo na pewno będzie mnóstwo pytań. Później jak to bywa przy takich sprawach, gdy już temat nie będzie aż tak medialny(a uważam, że będzie się utrzymywał w social mediach dość długo), usunę się w cień.
  • 0
@CeZ_: I jest ten użytkownik wykopu. Powiem ci, że to może być jednak co-main event, a nie główna walka wieczoru, bo co do tego starcia jest kilka niewiadomych. A właściwie jedno. Osoba Norberta Gierczaka.
Powiem ci, że to może być jednak co-main event, a nie główna walka wieczoru, bo co do tego starcia jest kilka niewiadomych. A właściwie jedno. Osoba Norberta Gierczaka.


@Potifara: Możliwe, że to nie będzie ME. Co do Disa, to porażka z Darem w sumie przekreśli to starcie w kolejnym z rzędu wydarzeniu. Dis by się zasłaniał słabą formą i "muszę jednak jeszcze potrenować, żeby wrócić do dyspozycji przed operacją" ale wszyscy