Wpis z mikrobloga

Normalny wpis. Jak każdy gatunek, black też jest - surprise, surprise - nagrywany w profesjonalnych studiach. Półka cenowa zestawu jak każda inna, zależna tylko od zasobności portfela. Ma słuchać na mikrowieży JVC czy na jamniku...? Bez jaj, ten tag służy do czegoś innego. To jakbyś się śmiał, że ktoś chce kupić sobie Arteona z salonu, a może kupić 14-letniego Passata.
@6thsurvivor: Kogo #!$%@?ło? Gościa, który chce wydać 10k na sprzęt muzyczny? Heh. No tak. Pewnie tak.

Może na wieży z markietu słuchać. Na jamniku czy boomboxie. Może na tonsilu słuchać. Ja słucham jazzu czy bluesa nagranego kilkadziesiąt lat temu na sprzęcie, który dziś mógłby być klasy mikrofonu Tracer za 35 pln. Ale dobra, challenge accepted. Weź dziesięć (e, mam dziś fantazję - weź trzydzieści) najpopularniejszych zespołów blackmetalowych z ostatnich 5 lat,
@myrmyrek: eee, przesadzasz trochę. Anyway, porównywałem sprzęt audio za 10k pln do Arteona. Taka rozsądnie ujęta klasa średnia. Mozesz mieć bardzo przyzwoicie grający sprzęt za te pieniądze, a jak chcesz limuzynę klasy średniej, to i z Arteona będziesz zadowolony.