Wpis z mikrobloga

No dobra. Nowy domek dla roślin z nieużywanej łazienki w piwnicy zrobiony. Nie najlepiej ale jak na teraźniejsze apokaliptyczne warunki myśle że jest w miare, apka w telefonie pokazuje 6000lux na poziomie roślin, jakoś będą musiały uciągnąć w takich warunkach. Miejsca nadal mało bo jeszcze nawet pomidory nie wysiane i papryki nie popikowane ale trudno, coś sie wykombinuje :D Ulepszać będe jak wyjście na zewnątrz nie będzie wiązało sie z ryzykiem uduszenia sie plwociną :D #ogrodnictwo #rosliny #chilihead #papryczki #chili i troche #pomidory chociaż tylko cztery jak na razie
Pobierz Niewiemja - No dobra. Nowy domek dla roślin z nieużywanej łazienki w piwnicy zrobiony...
źródło: comment_1585161952jOOqUYNWnGVCToKW7RaKSI.jpg
  • 90
To przy kraniku to tylko bejca ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Niewiemja: Grzyba bejcowałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tym to właśnie nie wiem jak zrobić bo jak zrobie zwykłe półki poziome to przecież zasłonie tym niżej światło

Na każdym poziomie listwa z doświetleniem. Taka co pisałeś, że starego typu i już ich prawdziwi profesjonaliści nie używają ( ͡° ͜ʖ ͡°
Siebie, otwierałem i mi trysnęło troche xD


@Niewiemja: Nie wiedziałam, że z drewna jesteś :>

A kto za to płacić będzie? xD

Somsiad.
Możesz to układać schodkami przecież. Na allegro sprzedają takie płyty pleksi pod wystawki albo samemu zrobić.