Wpis z mikrobloga

Ech. Wykop. Wy jak zwykle umiecie w bugi, obsługę itp. z użytkownikami. Wiadomość od @Manderigon, do użytkowników wykop, któremu zablokowaliście konto, bo włączyła mu się weryfikacja konta przez telefon w formie sms.

Kilkanaście dni temu (12 marca), bez konkretnej przyczyny, z odświeżenia na odświeżenie dostałem komunikat z prośbą o zweryfikowanie konta poprzez podanie numeru telefonu. Jako, że nie chcę podawać swojego prawdziwego numeru, napisałem na support. Po 40 minutach otrzymałem odpowiedź "Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Twoje zgłoszenie zostało przekazane do działu technicznego. Za utrudnienia przepraszamy." Dzień później napisałem do Michała prośbę o manualne zweryfikowanie konta, w odpowiedzi otrzymałem info o przyspieszeniu sprawy. Oczywiście następny mail jaki otrzymałem 3 dni później to "Witaj Manderigon, Dziękujemy za skorzystanie z systemu wsparcia. Prosimy, poświęć chwilę na ocenę uzyskanej pomocy:". xD Także znowu napisałem do Michała i po krótkiej wymianie zdań dowiedziałem się, że nie zweryfikują mi konta manualnie. Cytując: "podjęliśmy takie działania z uwagi na dużą liczbę kont, które były zabezpieczone w podstawowy sposób przez co dochodziło do przejęć" - pomijam fakt, że korzystam z menedżera haseł i mam P O T Ę Ż N E hasło, które raczej jest bardziej niż trudne do złamania, ale w porządku, rozumiem. Podaje numer telefonu z bramki - sms nie dochodzi, wpisuje kolejny i kolejny raz inne numery - to samo. Super. Napisałem do Michała raz jeszcze, bo jak wszyscy doskonale wiemy, poziom supportu jest jaki jest. Po sprawdzeniu okazuje się, że smsy przychodzą na pierwszy numer, który podałem. W odpowiedzi otrzymałem sugestię do napisania do Ani lub na pomoc, tak więc napisałem do Ani i czekam, czekam, czekam... Z takim podejściem nie dziwię się, że wykop traci użytkowników. Oczywiście cała historia ma pozytywne zakończenie - oduzależniłem się od przeglądania wykopu, a na incognito nie będę przeglądał, bo (ha tfu!) dzienny.

Nie oczekuję niczego (bo po co się łudzić xD), ale taguje afera dla zasięgu - niech ludzie widzą. wykop


#wykop #afera #sms #zabezpieczenia #bug #maciejpsuje @a__s @m__b @p___p
WuDwaKa - Ech. Wykop. Wy jak zwykle umiecie w bugi, obsługę itp. z użytkownikami. Wia...

źródło: comment_1585261183GPEQ7FE4YuvDs6dtwEARAe.jpg

Pobierz
  • 2