Wpis z mikrobloga

W jakim celu w #kaufland jest zakaz wchodzenia bez wózka? Nie wiem czy to tylko w #kielce, czy w innych miastach tak samo. To dlatego, że ludzie nie potrafią zachować odstępu od siebie? Wygląda to śmiesznie, jak jest jakieś np. małżeństwo i jedna osoba ma cały wózek zakupów, a druga chodzi po całym markecie z pustym wózkiem i tylko blokuje ruch bardziej.

Wchodzisz do środka (wytrzęsiony już po przejechaniu po tej ich wykładzinie przy wejściu) i stoisz w kolejce żeby wejść na sam market, bo ludzie wybierają warzywa i przez to blokują całe przejście. xD

W ogóle limit 50 osób nadal obowiązuje, czy on jakoś inaczej działa? Będąc w innym sklepie nie tak dawno, na wejściu była miła pani i pilnowała, aby ten limit nie był przekroczony. Fajnie bo bez tłumów w środku. Tutaj jakiś negatywny gość każe tylko z wózkiem wejść, a o ludzi się dosłownie ocierasz xd.

#koronawirus
  • 6
@Emes22: do sklepu to się pojedynczo powinno teraz chodzić, a nie w dwójkę, czy gromadką dzieci.
ale przed każdym sklepem powinien stać ktoś i wpuszczać dopiero jak się miejsce zrobi. Byłem dzisiaj w lewiatanie na śląskiej, i spoko to działało, na dodatek ochroniarz czyścił wózki, a wejście na sklep też tylko z wózkiem.
@Ciastek993: No powinno się, ale rozumiem starsze osoby, które nie chodzą w pojedynkę. Niektórym zakupów nie ma kto zrobić, a sami by nie dali rady tego donieść. ¯\_(ツ)_/¯
Tych wózków może i było 50, ale patrząc na ten tłum w sklepie i na to ile jeszcze wózków było wolnych to kurcze nie wiem jak to możliwe. xD

Imho by było dużo lepiej, jakby dali wózki i chociaż dosłownie kilka koszyków tych