Wpis z mikrobloga

Że słynny Palade to pisowski pożyteczny idiota to już było wiadomo, ale że jest aż takim perfidnym kłamcą to się nie spodziewałem xD Typek wkleja wyniki głosowania nt. przyjęcia tarczy antykryzysowej i podpisuje to jako głosowanie ws. zmian w kodeksie wyborczym xDDDD

#bekazpodludzi #neuropa #polityka #koronawirus
źródło: comment_1585406826OgI0JMXahMdU4wCx9cXQzF.jpg
  • 22
@Print_Screen: wydaje mi się, że nieco nie doceniasz Platformy — ja mam wrażenie, że to nie tak, że oni, jak ostatnie pacany, nie wiedzą do czego to prowadzi… Tylko liczą na to, że za kilka lat to jebnie, oni przejmą władzę i teraz to im takie rzeczy będą na rękę.
@Print_Screen: moim zdaniem to i tak wiedzieli, ze #!$%@? z tym głosowaniem i zrobili to taktycznie. Jakby się sprzeciwili, to teraz TVP grilowała by ich dwa tygodnie, ze hurr durr niedobra platforma nie chce wesprzeć tarcza polskich przedsiębiorców.

Jak dla mnie najbardziej ciała dali PSL i Lewica, niestety.
@Sondokan: @Print_Screen ma po prostu do teraz ból dupy po tym jak lewica i PSL dały się wyruchać PiSowi w sprawie głosowania posłów online ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Senat jeszcze może to zablokować. Są już propozycje by przepchnąć tarczę bez poprawek w Kodeksie Wyborczym. Zagłosowanie za było tu najsensowniejsze.
A Senat jeszcze może to zablokować. Są już propozycje by przepchnąć tarczę bez poprawek w Kodeksie Wyborczym. Zagłosowanie za było tu najsensowniejsze.


@Herubin: no i tak powinni zrobić - kopiuj wklej bez rzeczy nt. kodeksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)