Wpis z mikrobloga

Witam!
Ostatnio były urodziny Gearbest a teraz Aliexpress. Z tej okazji robię małe ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozdajo na maseczkę ochronną, a dodatkowo na kanale jest rozdajo na 2x Mi Band 4 do jutra 29.03 wystarczy subskrybować, dać łapkę w górę pod tym filmem [ZESTAWIENIE NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCYCH SIĘ TELEFONÓW NA GEARBEST, napisać komentarz [K]](https://youtu.be/O14F8kXXvRM) na kanale testuję elektronikę z Polski oraz z Chin zapraszam do śledzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aby wziąć udział w losowaniu na maseczkę ochronną wystarczy zaplusować wpis
Losuje za pomocą #mirkolos po 31.03.2020

Poprzednie rozdajo wygrywa @v-cu tak wybrał mirkolos zgłoś się do mnie z danymi do wysyłki.
Mam nadzieję że maseczka przyda się aby uchronić się przed wirusem ¯(ツ)

Arkusz excel z promocjami tutaj ---> KLIK

Promocje urodzinowe Aliexpress:
➡️ Xiaomi Mi Band 4 za 18.99$ Kod: turkeysales - KLIK
➡️ Xiaomi Redmi Airdots za $13.30 Kod: POLSKA10 lub halo328 - KLIK
➡️ Xiaomi Amazfit Pace za 54.99$ Kod: GOODIEALI7 + kupony select i kupon sprzedawcy - KLIK
➡️ Słuchawki TWS Tronsmart Spunky Beat z wysyłką z Polski za 21.99$ Kod: turkeypromotion - KLIK
➡️ Maseczki ochronne 50 sztuk wysyłka z Polski za 12.77$ Kod: POLSKA10 lub halo328 - KLIK
➡️ Wideorejestrator Xiaomi 70mai PRO za 45.99$ wysyłka z Polski Kod: POLECAMALI - KLIK

KUPONY NA CAŁY KOSZYK KTÓRE JESZCZE DZIAŁAJĄ:
$2/$14 - turkeyfastship
$2/15 - POLSKA10
$3/$20 - turkeysales, turkeypromotion
$2/$14- halo328
$5/$40 - 40RADOSNY
ALIKODY $4/$30
$4/$30 - ALIROCZNICA30
$10/$100 - ALIROCZNICA100
$7/$50 - POLECAMALI
$7/$50 - TTAS07
$5/50 - bday5

Kanał na YouTube:https://www.youtube.com/ArekMargol ---> Jeżeli możecie zostawcie suba na kanale.
Grupa CHIŃSKIE PROMOCJE: FB:ChińskiePROMOCJE

Zapraszam do udziału i życzę powodzenia.
Pozdrawiam :)

#chinaunboxing #arekmargol #polskiyoutube #aliexpress #promocje

areqproduction - Witam!
Ostatnio były urodziny Gearbest a teraz Aliexpress. Z tej ok...

źródło: comment_1585422169yg63BqXmmgKZikMReXyxmX.jpg

Pobierz
  • 13
@areqproduction: ja zawsze telefon zabieram na wypadek kontaktów. Mój GTR jest w drodze i nie wiem jak się sprawi, ale jak dojdzie to zdecyduję który lepszy, mój leciwy amazfit BIP czy nowy Amazfit GTR
@areqproduction: teraz kiedy złotówka jest słabsza i dolar kiedy wychodził 1:3,50zł tak teraz 1:4,50zł (jak kupowałem tydzień temu na ali) takie promocje mają sens, czyli w sumie tak jakby ich nie było :P
@areqproduction: porównam zobaczymy, sam nie jestem przekonany, czy mój nowy wybór jest słuszny, ale wiadomo, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Ostatnio mam brak motywacji do treningów, miałem ustawione zawody, chciałem pobijać swoje rekordy życiowe, a tu dupa wszystko odwołane :/ Mam nadzieję, że wszystko wróci do normalności za jakieś kilka miesięcy. :/