Wpis z mikrobloga

Czy pozwolilinyscie waszej dziewczynie pisac co noc z jakims gosciem? Ja oczywiscie nie ale Podejrzewam ze to robi bo zawsze chodzila wczescnie spac (max 24) a teraz juz od dluzszefo czasu widze po aktywnosci ze siedzi do 4-5 rano. Nie mam jej jak skontrolowac - przeciez nie zabiore telefonu. Poza tym pisze na snapchacie wiec tam sie i tak konwersacje kasują. Jaka by była wasza reakcja w takiej sytuacji? Gdy zapytalem jej co robi po nocach to zaczela wymyslac jakies wymowki. Moglbym w nie uwierzyc raz moze dwa razy ale nie przez dwa tygodnie w dodatku co noc. #zwiazki #rozowepaski #kiciochpyta #niebieskiepaski #zdrada
  • 23
@soshiu: A co mnie obchodzi co robi moja różowa? ¯\_(ツ)_/¯ Przecież nie jest moją własnością więc nie mogę i nie chce jej kontrolować, prawda? Jeśli cię zdradzi to elo, a pisanie przecież nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Troche słabo, że nie jest z Tobą z tym szczera i to moze juz budzic pewne wątpliwości, ale jak zwykle najwazniejsza jest szczera rozmowa.
widze po aktywnosci ze siedzi do 4-5 rano

@soshiu: że jak? do 4 rano?

PS. A co do zdrady - jak kobieta zechce to tak czy siak zdradzi. Możesz ją kontrolować, zabierać jej telefon, śledzić, a i tak czy siak jak będzie chciała to masz rogi jak jelonek Bambi z rogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)