Wpis z mikrobloga

to nawet lepiej tyczy się tego, że jak społeczeństwa się poważnie nie postraszy to nie zrozumieją powagi sytuacji. A zrozumienie powagi sytuacji to kluczowa sprawa na dziś.


@nie_swiruj: o jakiej powadze sytuacji mówisz kiedy po pierwsze większość społeczeństwa musi normalnie pracować a oni, tacy jak Ty stykają się z mnóstwem osób i pewnie zarażają kolejnych, a taki rząd w tej jakże poważnej sytuacji co i rusz ogłasza że a to można
@sylwke3100: jak władza wg Ciebie nie staje na wysokości zadania to warto zacząć od siebie. W tych czasach najważniejszy jest zdrowy rozsądek a nie patrzenie co wolno a co nie wolno.


@nie_swiruj: I jak zdrowy rozsądek mnie uchroni przed zarażeniem od strony kogoś kogo państwo ściągnęło w ramach akcji LOTu i nie poddało kwarantannie? Jak mnie to ochroni przed tym że państwo mimo mojej kwarantanny nie robi mi testu na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@InspektorDupa: patrzysz na to z perspektywy rządu, jego działań, kar, cudowań. Jednak wirus ma w poważaniu rząd, działania, kary i cudowania. Poważne traktowanie tematu powinniśmy zacząć od siebie. Rząd mówi, że można do kościoła do 50 osob? Okej, ale ja nie skorzystam bo to głupie. Będą wybory a sytuacja będzie taka jak obecnie? Niech będą, ja nie skorzystam, dziś wazniejsze jest życie i zdrowie.
ale na siebie i na swoje działania mam


@nie_swiruj: Pracując w takiej pracy jakiej pracujesz też nie do końca masz(chyba że będziesz siedzieć w domu włącznie z twoją całą rodziną przez najbliższe miesiące), tak samo jak dziesiątki czy setki polaków którzy mieli imają styczność z innymi na co dzień w pracy niezależnie czy epidemia jest czy nie.
lepiej żeby każdy dbał o siebie i swoje otoczenie niż żalił się na wykopie, że rząd to czy tamto.


@nie_swiruj: Żalenie się jest istotne bo nie możemy przymykać oko na patologię która się wytworzyła. I w kwestii prawnej i w kwestii organizacji i w kwestii samego leczenia albo informowania ludzi o tym co się dzieje przez władze. Ja wiem że Polacy to naród mocno uległy i działający wyłącznie na emocjach a