Wpis z mikrobloga

Tak sie zastanawiam dlaczego do ekipy nie wzieli Rudzkiego? Nie zebym specjalnie go tam chcial tylko ciekawi mnie to bo wydawalo sie, ze trzymali sie razem, w etoto tez Rudzki jest jako jedna z twarzy. No i dlaczego Rudzkiego wywalili z Przegladu Sportowego wtedy to tez zagadka dla mnie.

#kanalsportowy #weszlo
  • 14
  • Odpowiedz
@Kielbasiarz: Rudzki dobrze żył z newonce i tam sobie ogarnął robotę. A co do przeglądu to pisał że tego nie ujawni o co tak naprawdę poszło. Ale jak skończy się lojalka to ma ujawnić co i jak z potężnym redaktorem Włodarczykiem XD
  • Odpowiedz
@Da_R_ecky: A skad masz taka wiedze? Z tego co pamietam czesto wystepowali razem w poprzedniej misji futbol na onecie i chyba nawet robili razem crossy na yt razem wiec nie wydaje mi sie zeby to byla prawda.

@olek0209: A to jakies konkretne medium? Bo z tego co widze to ma cale 2 lata dzialalnosci, taki Borek i Smoku zaryzykowali i zrezygnowali z niezlych posadek w TV na rzecz tego.
  • Odpowiedz
@Kielbasiarz: wydaje się całkiem spoko, chyba całość prowadzi Kędzior więc ma to ręce i nogi, ale to zdecydowanie inny klimat.

Twaro założył swoje radio internetowe ale po tygodniu je zawinął bo nikt tego nie słuchał XD
  • Odpowiedz
@Kielbasiarz: Bo Rudzki jest nudny?
Tutaj potrzeba charyzmy, obycia w świecie sportu, błyskotlowości.
Zobacz jak słabo Pol wypada na tle Borka czy Smoka.
W ostatnim spotkaniu zarządu Borek mowi: tego znam od 15 lat (Najmana), wybralem Pyrek do konkursu mlode talenty Puma, bawilem dziciaka Barcisia, to kumpel mojego ojca.
Stanowski rownież zna wielu ludzi ze świata sportu plus ogarnął cale studio, ktore mieści sie w siedzibie weszlo fm.
Smokowski jest błyskotliwy,
  • Odpowiedz