Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie macie takiego przeczucia, że w dzisiejszych czasach #!$%@? jest powszechnie akceptowalne?
Widać to nie tylko na przykładzie appek/portali takich jak tinder/badoo etc., ale też np. na YT, gdzie jeden z kanałów, sponsorowany przez Durexa, popiera #!$%@? typu ONS/FWB. Komentarze pod tego typu materiałami również świadczą o tym, że jest to akceptowalne. Nie tylko akceptowalne, ale przez niektórych jest to powód do dumy! Z łatwością znajdziecie tam stwierdzenia typu "ten i ten bolcuje mnie 14 razy w miesiącu, a oprócz mnie w zeszłym toku zapiął 88 innych lasek". Tak ma wyglądać współczesny porządek społeczny? W połączeniu z presją otoczenia typu "karta debetowa, robota w korporacji, baba i dziecior" to jest jakaś masakra. Gdyby ktoś bardzo chciał, to jak ma znaleźć wierną partnerkę do założenia rodziny, skoro one wolą być posuwane przez X typów bez zobowiązań?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kameishi: tak człowiek ma z natury.
Jak już zaspokoi się w tej kwesti, może się wtedy oddać bardziej twórczym w zajęciu. Podobnie jest przecież z innymi podstawowymi potrzebami, takimi jak jedzenie czy spanie.

@AnonimoweMirkoWyznania: co złego w tym, że dorośli ludzie ruchają się tak jak chcą? Poprostu boisz się zmian? Musiny już na zawsze trzymać się w tym starym myśleniu?
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?. To że dzisiaj łatwiej się umówić na seks bez zobowiązań nie oznacza że każdy wybiera taką drogę. Dla mnie to lepiej że każdy ma wybór, przynajmniej nie trzeba udawać. Ktoś chce jednej miłości na całe życie, tylko z tą jedną wyjątkową osobą uprawiać seks to ma ku temu możliwości. Tak samo Ci którzy chcą żyć w fwb, itp itd. Wolny rynek.
@Diamond-kun: Chodziło mi o to, że w seksie to co odczuwa ta druga osoba powinno być ważniejsze. Przecież większość facet woli doprowadzić dziewczynę do orgazmu niż samego siebie, bo ma wtedy poczucie dobrze wykonanej "roboty".