Wpis z mikrobloga

Czy da się wybić do z golda na EUNE grając na adc? Bo ja obecnie się staram, ale przecież to wydaje się niemożliwe. Praktycznie każdy bot zdominowany (+30 creepow, kile, wieża pusznięta), ale nic to nie daje skoro małpy na topie i jungli odwalają takie jaja, że w brązie IV takich cudów nie widziałem. Obecnie mam serie 5 przegranych i 0 punktów w goldzie 4, przy czym w prawie każdej grze kończę ze statami typu 20/5, 16/4. Tylko moja przewaga nic nie robi bo przekonanie ludzi do np. split puszu, czy grupowania się na smoka graniczy z niemożliwością, a w późniejszej fazie gry ludzie non stop wykładają się pojedynczo próbując zrobić jakieś solo playsy mimo bycia 4 levele i 2 itemy do tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Już serio się zastanawiam czy nie przebranżowić się na ten okres golda na mida czy jungle i mieć realny wpływ na grę bo to chyba lepsze niż grać w tą ruletkę i liczyć, że chociaż jedna linia nie wykręci 0/6 w 8 minucie gry.

#leagueoflegends
  • 8
@Klepcio: adc jest rolą dla ludzi z problemami psychicznymi, ale wyjscie z golda jesli jestes wystarczajaco dobry nie jest zadnym problemem, dopiero na poziomie jakiegos diamentu zaczyna się coinflipowanie, bo impact Twój jest zalezny od jungli i supporta w bardzo dużym stopniu
@Klepcio: skoro jest tak jak piszesz i wygrywasz linie praktycznie zawsze ze spora przewaga to problemem jest twój impact na grę/prezencja w tf nie drużyna. Rozpędzony adc jest w stanie zesnowballowac grę w midgame do momentu bez wyjścia dla przeciwników. A wiec zacznij pompować global gold. Forsuj pierwsze wieże, forsuj drejka nawet bez junglera po zabiciu przeciwnego bota możecie spokojnie robic smoka. Szybka rotacja po firstturrecie na mida jeśli jest możliwość