Wpis z mikrobloga

#inpost #paczkomaty #mojpierwszraz #oswiadczenie
Ale jestem podniecony :3
Dzisiaj pierwszy raz w życiu będę odbierał przesyłkę z paczkomatu. Nigdy tego nie robiłem. Kod już dostałem smsem, więc zaraz idę pod prysznic, wymyję się, użyję dobre perfumy, elegancko się ubiorę i jadę. Całe 3 przystanki muszę podjechać! Jak już dojadę na miejsce to zapoznam się z instrukcją obsługi paczkomatu (nic pochopnie!), poczytam sobie, pooglądam, potem zrobię co mam zrobić (prawdopodobnie będę musiał tylko wpisać kod który otrzymałem, ale nie jestem pewien stąd to moje podniecenie, bo nie wiem co mnie czeka) i odbiorę paczkę. Jezuuu... ludzie którzy będą koło mnie przechodzić pewnie będą sobie myśleć: "to jest gość", "człowiek sukcesu, bo ZAMAWIA PRZEZ INTERNET jak prawdziwy człowiek 21 wieku", "ładnie pachnie. Ciekawe co zamówił".
Oczywiście wszystko będę robił bardzo powoli i ostentacyjnie, tak żeby jak najwięcej ludzi mnie zobaczyło i zazdrościło.
Idę się szykować. PA!
Pobierz zloty_wkret - #inpost #paczkomaty #mojpierwszraz #oswiadczenie 
Ale jestem podniecon...
źródło: comment_1585838166PZZQDESuhGpi6ETWVNvZ8j.jpg
  • 19
Zrobisz jeszcze większą furorę otwierając sobie paczkomat zdalnie, telefonem. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@cazzanomore: Prawie mi ziomek ostatnio paczkę zwinął jak zobaczył, że się skrytka otworzyła xD