Wpis z mikrobloga


gospodarka leci na ryj, niektóre branże upadają, młodzi tracą pracę a wszystko w imię ochrony starszych, tymczasem jadąc samochodem wszędzie widzę staruchów stojących w kolejkach (od sklepów z bułeczkami po ogrodnicze) bez masek i bez zachowania odstępu... #!$%@?ć to, młodzi cierpią a staruchy na to srają więc mam nadzieję że wkrótce wszystkie obostrzenia zostaną cofnięte a wiadomo kogo wiadomo co (wolt ( ͡° ͜ʖ ͡°))
PS: moja znajoma robiąc zakupy na cały tydzień dostała zjebkę od staruchy bo tamta twierdziła że ona wchodzi bez kolejki a spytana czemu tak uważa odpowiedziała że to wie bo jest tam codziennie
#koronawirus
  • 13
@nbhd: Ile jeszcze razy napiszecie tutaj to samo #!$%@? i będziecie się plusikami lizać nawzajem po jajach? Od tej waszej monotematyczności można się zrzygać. Hehe staruchy to i tamto hehe, stare baby wiadomo co czym hehe.
Jedni starsi się boją i przestrzegają kwarantanny, inni nie. Tak jak młodzi. Widzę na ulicach starsze osoby w rękawiczkach, niektórych nawet w maskach. Nie zauważyłem, żeby częste było nie przestrzeganie odstępu w kolejkach. Znam też
@nbhd: czego oczekujesz od wyborców kupionych za dodatkowe emerytury? Im juz wszystko jedno w dupie majabten kraj bo zostało im parę lat życia, to wybrali władze która więcej im dala. Niech teraz nie płaczą xD
czego oczekujesz od wyborców kupionych za dodatkowe emerytury


@koniarz: A no i tak, na wypoku obowiązuje pogląd, że wyborcy PiSu to tylko starcy, wcale nie było kilkudziesięcioprocentowego poparcia w każdej grupiej wiekowej(np. 18-30 lat 30%) i każdy jeden starzec jest zwolennikiem PiS i na nich oddał swój głos(w rzeczywistości około 50% głosów na PiS w grupie wiekowej 65+).
Każdy starzec ma identyczne poglądy i jest taki sam, zachowuje się tak samo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nbhd:

a wszystko w imię ochrony starszych,

Skąd taki pomysł? Statystyki z USA i Europy pokazują, że 1/3 którzy wymagają hospitalizacji albo nawet umierają to ludzie między 20, a 50 rokiem życia.
@Ikarus_260: gościu szuka atencji, więc będzie wrzucał takie wypociny. Wchodzisz na jego profil i pierwsze wpisy dotyczą

Hotel Paradise – polski program telewizyjny typu reality show prowadzony przez Klaudię El Dursi i emitowany od 24 lutego 2020 na antenie TVN 7.

I z kim tutaj rozmawiać
@nbhd: Nawet mi nie mów. Wczoraj stałem w kolejce do rossmana. Przede mną wyszły dwie stare baby jedna ze szczoteczka do zębów, druga z pakietem chusteczek i czymś tam jeszcze. No #!$%@? niezbędne rzeczy do życia. Cholera mnie bierze jak takie coś widzę