Wpis z mikrobloga

@Avil: to twoje zdanie.

nie mam nic do ludzi trans, ale bardzo irytuje mnie Wasze sranie się.
czarny humor ma to do siebie, że jest czarny - trochę dystansu.
jesteś transem po jakiś przejściach? fanem Grety? weganem? jesteś z antify albo green peace?

nie mam nic do transów, mam problem z Tobą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dnkn: Jestem z kanadyjskiej partii Libéral. Szczerze, utknęłam w Polsce przez koronawirusa. I tak, jestem transką. Nigdy się nie spotkałam z taką ilością nienawiści jak podczas tymczasowego pobytu w Polsce (nie licząc spędzenia tu dużej części mojego życia) ¯\_(ツ)_/¯

A ja nie mam nic do transfobów, szacunku też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dnkn: Mam ogromny dystans do siebie wbrew pozorom XDDD
Do ludzi też, bo transfoby to nie ludzie

A teraz wybacz, idę sprawdzić czy przelew od Sorosa przyszedł
@Niezgodny: Idąc tym tropem osoby z kompelksem boga wcale nie umieją się pogodzić ze swoim człowieczeństwem tylko właśnie akceptują siebie i naprawde są istotami boskimi. Absurd. Nasze odczucia mogą być zgodne z rzeczywistością lub nie. Jeśli nie są to wyraźne mamy do czynienia z procesem wyalienowania względem otaczającego nas świata.
@Niezgodny: Oczywiście że ma jakikolwiek sens. Albo inaczej. Nawet jeśli przyjąć, że płeć psychiczna istnieje to ma ona wartość wyłącznie o tyle o ile jest zgodna z płcią biologiczną. Jeśli czujesz że masz inną płęć niż fizyczną to niczym się rożnisz od ludzi, którzy myślą o byciu bogami choć są tylko ludźmi.