Wpis z mikrobloga

Normalna morda to podstawa do życia i nie chodzi mi tu o seks czy związki, ale po prostu o relacje międzyludzkie, brzydal zawsze jest traktowany z góry i z dystansem, nieważne czy w aspektach koleżeńskich, zawodowych czy miłosnych.
Na ulicy bardzo rzadko można spotkać naprawdę brzydkiego mężczyznę bo tacy po latach porażek i odrzuceń izolują się od świata i gniją w samotności, tak tacy ludzie umierają za życia tylko dlatego, że jakieś jajniki i plemniki się źle pomieszały i stworzyły potwora.
Tacy ludzie często czują nienawiść do świata bo coś na co nie mieli wpływu po prostu wykluczyło ich z życia.
#przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: dlatego brzydcy ludzie powinni mieć absolutny zakaz rozmnażania się, bo potem powstaje kolejny osobnik i jedyne czego chce to jak najszybciej zdechnać
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: zgadzam się z tobą, bardzo trafny post. Ja przez swój ryj nie mogę zrobić kariery, osiągnąć tego czego pragnę. Geny zbudowały mur pomiędzy rzeczywistością a marzeniami.
To straszne. To cierpienie cię zabija. A przecież my też mamy pragnienia i umiejętności. Możemy obdarzyć świat czymś wyjątkowym tylko ludzie nie chcą na nas patrzeć.
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: w życiu miłosnym pewnie tak, ale koleżeńskim, zawodowym? Niekoniecznie. Tutaj głównie liczy się co masz w głowie, jeśli za dzieciaka nie zostałeś zniszczony psychicznie to w dorosłości możesz sobie radzić z krzywym ryjem w tych aspektach. Czasem widzę takiego kolesia co ma zdeformowaną twarz i często jest wśród znajomych z którymi się śmieje, jak normalny człowiek. Oczywiście, jeśli chcesz zostać aktorem/modelem to raczej masz marne szanse.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: zdaję, ładny ryj jest kluczowy przy całej tej maskaradzie ze związkami/seksami czy jak chcesz się kierować do agentury modelingowej bądź innych telewizji czy tego typu rzeczy gdzie zarabia się wyglądem. Ale wszędzie indziej raczej niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@Still22lvlCrock: Nie jestem pewien. Moje obserwacje wskazują na to, że ryj ma też znaczenie w sferze znajomych. Nie na darmo tylu przegrywów siedzi w piwnicach.
@TestoDepot: Często jest tak - słaby ryj słabe geny, więc sukcesów w nauce nie osiągniesz, zatem czeka Cię Januszex.
  • Odpowiedz
@kamil150794: niektórzy rodzą się ekstrawertykiem inni nie. Wpływa też na to wychowanie rodziców. Ja od początku byłem nieśmiały, pierwszego dnia w zerówce. I nie wyglądałem, ani nie wyglądam jak jakiś trędowaty. Chociaż też modelem nie jestem.
  • Odpowiedz
@kamil150794: no ja mówię jak to wygląda z mojej perspektywy. Chociaż później też często zwracano mi uwagę na wygląd, że jestem chudzielcem albo bladziakiem. To raczej niej był powód zamknięcia się (bo byłem zamknięty praktycznie od zawsze), ale też narobiło kompleksów.
  • Odpowiedz