Wpis z mikrobloga

Jak zwykle jakieś typy w białych sukienkach w naszym kraju są bardziej uprzywilejowane niż normalni obywatele chcący się wybrać na spacer do lasu, także:

Dzisiaj stream z obserwowania kościoła z dzwonieniem na psy.
Przy zakazie do 50 osób był to przepis martwy, ale coraz więcej czytamy o tym, jak policja wlepia mandaty za niepodporządkowywanie się do obecnych zaleceń przez zwierzchników kościoła . Jak jest naprawdę?

Poniższe zdjęcie wykonałem w drodze po bułki dzisiaj po godzinie 9:00 tuż przed "interwencją" policji.
Widać na nim 8 osób + księdza, a byli jeszcze ludzie w przedsionku (dwójka) i na zewnątrz kościoła (troje).
Zadzwoniłem na straż miejską, powiedzieli, że trzeba na psy.
Zadzwoniłem na 112, powiedzieli, że przyjmują zgłoszenie i już jadą.

Po 20 minutach patrol dotarł na miejsce, stanęli 200m dalej i po 4 minutach odjechali.
Nie weszli do środka.
Nawet nie zajrzeli przez okno.
Nic. Jak bym, patrzył na dwie dykty w Kii.
Stali te 200m dalej jak osikowe pachoły.
Zadzwoniłem więc drugi raz.
Przyjęto zgłoszenie ponownie, ale tym razem patrol nie przyjechał wcale.

Kolejne liczenie wiary i telefony na 112 od godziny 11:30 będą monitorowane i nagrywane w relacji na żywo podczas streamu.
Sprawdzimy, jak bardzo przepisy dotyczą KK w porównaniu do szarych obywateli.

Stream będzie dostępny na: www.twitch.com/bizonsky do momentu zaprzestania praktyk zakazanych w czasie epidemii przez Kościół pod wezwaniem Św. łukasza Eangelisty w Warszawie

Od siebie dodam, że na stronie parafii w ogłoszeniach dodatkowo znajdziemy takie smaczki jak: "Założyliśmy kanał parafii na serwisie YouTube. Prosimy o subskrybowanie kanału, bo dzięki temu będzie miał on więcej funkcji." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W mojej opinii komuś ewidentnie brakuje funkcji wypłacania pieniążków.
Ale skasowali przynajmniej zapis, że potrzebują konkretnie 1000 subskrybcji. To się nazywa rigcz.

Będę wołał plusujących ten wpis do kolejnych wpisów w tym temacie.

#koronawirus #kkponadkazdym #bekazkatoli
bizonsky - Jak zwykle jakieś typy w białych sukienkach w naszym kraju są bardziej upr...

źródło: comment_1586073512exUZKfhTzSiaJkkW5ZnxA0.jpg

Pobierz
  • 38
@bizonsky: matka oglądała patostreamy z mojego wiejskiego kościoła i mi powiedziała że ksiądz powiedział na mszy że mszy nie zacznie dopóki ludzie nie wyjdą z kościoła i nie będzie maks 5 osób, po tym jak to powiedział czekał z minutę nikt nie wychodził i następnie powiedział że za chwilę dzwoni na policję xDD i baby #!$%@?ły i jak wyszły to skomentował : "No nareszcie to startujemy"