Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tej nagonki na Mexicano. To co jest napisane w artykule jest prawdą, ale dotyczy Jarka z przeszłości. Przecież od miesięcy kręci jednakowy, dość nudny kontent z Kononowiczem, grami i gotowaniem. I tu nie ma żadnej kontrowersji.Z wyjątkiem głupot, które opowiada Konon odpowiadając na pytania. Prawda jest taka, że wiele osób go nie toleruje, wysyłając zmasowany hejt, kierując się złośliwością i zawiścią. Czy jestem obrońcą Jarka? Nie. Staram się być obiektywny. Jarek nie jest święty, ale odrobił lekcję i nawet jeśli się potyka to wyszedł z bagna. Tego typu artykuły to manipulacja i półprawda bo taki redaktor nie zna przecież całej historii uniwersum i opiera się na nie do końca zbadanej materii. Zresztą ktoś tu już wyciągnął, że to jakiś koleżka Srawka, który wcześniej pisał o odwiedzinach Majora Wadowic....
Mnie z kolei brzydzi postawa Pana z Bielska, który jest obsesyjnym maniakiem Szkolnej, który manipulował Szczurem, zachęcał do płacenia widzom by obejrzeć materiały PREMIUM ze Szkolnej. ON teram powinien schować głowę w piasek, a nie odnosić się do artykułów o Mexicano.
Jeżeli mają karać za głupotę to niech w takim razie zamkną Knura bo gada głupoty. Nie wiem czy tego chcecie? Nie chce nawet dyskutować bo jak zaraz wybije źródło hejtu to nie ma co na argumenty rozmawiać. Większość z wykopków to bardzo młodzi ludzie. Buzuje w Was krew. Ja mam tylko nadzieję, że temat zostanie podciągnięty przez media i finalnie odpowie za całą sytuację nasz leśny miłośnik Nitro. A jeżeli przy okazji rykoszetem dostanie Mexicano to mam nadzieję, że razem z Moniczką i Sławusiem. Dziękuję bardzo.
#kononowicz #patostreamy
  • 23
@Knurdowora: Człowieku złotówki nigdy nie wysłałem dla Mexicano i innego "twórcy". Po prostu widzę w tej aferze rękę Sławusia, który moim zdaniem ma zaburzenia. Gdyby nie został odcięty od Szkolnej byłoby cacy. Ten artykuł to pokłosie wojny o wpływy na Szkolnej. Tak jak pisałem, jeżeli sprawiedliwość dosięgnie Mexicano za błędy z przeszłości to mam nadzieję, że również odpowie za to Sławuś. Bo ma duuużo za uszami. Oj dużo.
do łamania ograniczeń związan


@bbbbbbbb: Nie mam nic do mexykana, ale za bardzo obrósł w pióra i ogólnie podejmując się zawodu jupitera specjalizującego się w patostreamach itd itd powinien się liczyć z tym, że oprócz hajsu na 3 drony będzie miał też takie przygody :) Ryzyko zawodowe, tyle.

Może się statyw naprostuje trochę po tej akcji.
@Head_Shoulders: ale w którą stronę ma się naprostować? Rozumiem, że jego monopol na Szkolnej może kłuć w oczy, ale oprócz tych bredni o wirusie i kwarantannie nie ma mu za co postawić zarzutów. Tyle, że nie jestem na bieżąco bo nie oglądam regularnie tych filmów. Możecie podrzucić to nagranie gdzie pada zdanie o jakimś tym grillu dla seniorów? O hui tu chodzi i o tym zaprzeczaniu potrzebie kwarantanny?