Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tej nagonki na Mexicano. To co jest napisane w artykule jest prawdą, ale dotyczy Jarka z przeszłości. Przecież od miesięcy kręci jednakowy, dość nudny kontent z Kononowiczem, grami i gotowaniem. I tu nie ma żadnej kontrowersji.Z wyjątkiem głupot, które opowiada Konon odpowiadając na pytania. Prawda jest taka, że wiele osób go nie toleruje, wysyłając zmasowany hejt, kierując się złośliwością i zawiścią. Czy jestem obrońcą Jarka? Nie. Staram się być obiektywny. Jarek nie jest święty, ale odrobił lekcję i nawet jeśli się potyka to wyszedł z bagna. Tego typu artykuły to manipulacja i półprawda bo taki redaktor nie zna przecież całej historii uniwersum i opiera się na nie do końca zbadanej materii. Zresztą ktoś tu już wyciągnął, że to jakiś koleżka Srawka, który wcześniej pisał o odwiedzinach Majora Wadowic....
Mnie z kolei brzydzi postawa Pana z Bielska, który jest obsesyjnym maniakiem Szkolnej, który manipulował Szczurem, zachęcał do płacenia widzom by obejrzeć materiały PREMIUM ze Szkolnej. ON teram powinien schować głowę w piasek, a nie odnosić się do artykułów o Mexicano.
Jeżeli mają karać za głupotę to niech w takim razie zamkną Knura bo gada głupoty. Nie wiem czy tego chcecie? Nie chce nawet dyskutować bo jak zaraz wybije źródło hejtu to nie ma co na argumenty rozmawiać. Większość z wykopków to bardzo młodzi ludzie. Buzuje w Was krew. Ja mam tylko nadzieję, że temat zostanie podciągnięty przez media i finalnie odpowie za całą sytuację nasz leśny miłośnik Nitro. A jeżeli przy okazji rykoszetem dostanie Mexicano to mam nadzieję, że razem z Moniczką i Sławusiem. Dziękuję bardzo.
#kononowicz #patostreamy
  • 23
@bbbbbbbb: ale widzisz jaki Ty jesteś? Wytykasz ze ktos gnębi menela a sam jedziesz po sradku, nie sądzisz ze trochę za duzo tej hipokryzji? Nikt go nie zglaszal wczesniej bo mimo nudnych gniotow nie robił nic zlego, ale dlaczego on stoi ponad prawem kiedy jest epidemia?! Dla paru groszy?! Dlatego go zglosilam a nie bo kiedys chlal gasil pety na ryju a teraz udaje ze nie chleje . I pojmij to
@bbbbbbbb: skończ #!$%@?ć. Jarek wyszedł z gówna bo już śmierć mu pukała do drzwi i się zesrał w nachy! Dlaczego teraz przy tych obostrzeniach wszystkich miał w dupie, łącznie z zakazami i stosowaniem się do poleceń rządu? W dupie ma czy zarazi Matkę, Konona, obsługę w sklepie i wielu wielu innych? Bo to pieprzony egoistyczny materialista i pójdzie nawet po trupach do celu. Tyle o tym zakłamanym i nieodpowiedzialnym menelu.