Wpis z mikrobloga

jak znajdziesz wpis gdzie ktoś domaga się zakazu wstępu do lasu to wtedy nie wyjdziesz na idiotę. W przeciwnym razie...


@Dolanthesniffer: Wczoraj gadałem ze szwagierką i temat zszedł na te lasy, i park "o jejku to ja już nawet z Juleczką do lasu nie pójdę na spacer. Park też zamknęli i nawet na hulajnogę Juleczka nie pójdzie pojeździć". To jej elegancko wytłumaczyłem że parki i las zamknęli bo zamiast siedzieć na
@rzydomason69: We Francji nie wyjdziesz z domu bez specjalnego oświadczenia, bo jak Cię złapią to od razu mandat.
W Hiszpanii wojsko i policja zagląda w reklamówki z zakupami, ostatnio wlepili kilkaset euro mandatu, bo gość miał piwo i chipsy w siatce.

W Polsce nie wejdziesz do lasu(#!$%@?ąc od słuszności pomysłu)
wykopki: zamordyzm!!! zawsze codziennie chodziłem do lasu zbierać kurki do jajecznicy, a teraz mi to zabierają!!!!!
Czemu tak ciężko ci zakumać o co w tym chodzi. Ludzie są za zakazami, tyle że zgodnymi z prawem.


A z jakim prawem niezgodne jest zakazanie wyjścia do lasu? Masz ustawę o zapobieganiu zakażeń wśród ludzi z 2008r. Masz jasno powiedziane, że zakaz przemieszczania się jest dozwolonym narzędziem.

@Murasame: