Wpis z mikrobloga

#polityka #pis #bekazpisu #bekazprawakow

Doprawdy nie rozumiem powodów działalności internetowej pisowskich troli, szczególnie w takich miejscach jak wykop, w którym każden jeden taki troll zostaje błyskawicznie namierzony i stwierdzony.

Wydawałoby się, że skoro ktoś mi płaci za przeprowadzenie konkretnej narracji (przede wszystkim prześmiewczej, bo trudno mówić w przypadku pisowców o jakiejkolwiek merytoryce), to moim zadaniem powinno być przekonanie do swoich racji choćby minimalnej ilości innych użytkowników - wtedy to miałoby jakiś sens.

Tymczasem internetowa działalność pisowskiego trolla polega na:
a) stwierdzeniu, że wcale nie są gorsi od poprzedników (a za PeŁoo)
b) stwierdzeniu, że konkretna grupa społeczna nie zasługuje na choćby grosz szacunku (lekarze, nauczyciele)
c) stwierdzeniu, że każdy człowiek zarabiający więcej niż średnia krajowa to prawdopodobnie złodziej lub wyzyskiwacz lub jedno i drugie naraz
d) stwierdzenie, że każdy pracodawca to na pewno złodziej i wyzyskiwacz, ponieważ gdyby tak nie było, to każdy pracownik zarabiałby kwotę z p. c) - co oczywiście poniosłoby za sobą dalsze konsekwencje p. c) ale o tym już cisza
e) stwierdzeniu, że człowiek niepracujący nie może mieć gorzej od tego, który uczciwie zarabia na chleb

Czyli biorąc całość do kupy - narracja przeznaczona dla osobnika, który ledwo skończył szkołę podstawową a jego świadomość dotycząca funkcjonowania czegokolwiek sprowadza się do w miarę poprawnego przygotowania dania z proszku.

Dodatkowo, w każdej normalnej platformie społecznościowej wymiana zdań zakończona oszczerstwami, wyśmiewaniem, okazaniem buty i głupoty, z reguły szybko spływa do rynsztoku, rzadko kiedy mając kolejne odniesienia w przyszłości. Oznacza to, że większość wysrywów pisowskiego trolla odchodzi w zapomnienie najpóźniej po następnym posiłku, przez co pieniądze wydane na jego twórczość mają faktycznie zerową wartość.
Pobierz Toszeron - #polityka #pis #bekazpisu #bekazprawakow

Doprawdy nie rozumiem powodów ...
źródło: comment_1586158708lz7x6OZdllHcdBVFHdB9hs.jpg
  • 24
Doprawdy nie rozumiem powodów działalności internetowej pisowskich troli, szczególnie w takich miejscach jak wykop, w którym każden jeden taki troll zostaje błyskawicznie namierzony i stwierdzony.


@Toszeron: Tu dobrze radzimy sobie z Pis-trollami, a wszędzie indziej mają się dobrze ¯\_(ツ)_/¯
A strategia "obrzuć gównem - coś się przyklei" działa od wieków. Coś się zmieniło i przestało działać?
Tymczasem internetowa działalność pisowskiego trolla polega na:

a) stwierdzeniu, że wcale nie są gorsi od poprzedników (a za PeŁoo)

b) stwierdzeniu, że konkretna grupa społeczna nie zasługuje na choćby grosz szacunku (lekarze, nauczyciele)

c) stwierdzeniu, że każdy człowiek zarabiający więcej niż średnia krajowa to prawdopodobnie złodziej lub wyzyskiwacz lub jedno i drugie naraz

d) stwierdzenie, że każdy pracodawca to na pewno złodziej i wyzyskiwacz, ponieważ gdyby tak nie było, to każdy pracownik
Pobierz Planeta_odebete2 - > Tymczasem internetowa działalność pisowskiego trolla polega na:
...
źródło: comment_1586162236ztWGwe9cO5YUlgAGZQTQTY.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Toszeron: jest tak ponieważ same trolle widzą jakim gównem jest reklamowana przez nich marka i wiedzą, że to nic nie da ale pieniądz sie sypie więc robią tyle co mają robić, żeby pracodawca się nie czepiał i fajrant xD tak jest bankowo bo pis to partacze w każdej dziedzinie jaką sie zajmą i nie ma powodów sądzić, że akurat tu jest inaczej.
@Planeta_odebete2: Wyjaśnisz? Czy złem jest zamartwianie się o przyszłość swoją i swoich pokoleń? Czy nieprawidłowym jest bycie #!$%@? na absurdalne zarządzanie państwem przez małego prawiczka, który ma kompleks na punkcie władzy?
Wyjaśnisz?

Czy złem jest zamartwianie się o przyszłość swoją i swoich pokoleń?


Tylko w wypadku, gdy ty się zamartwiasz. Jak starzy ludzie to jest to obrzydliwe.

Czy nieprawidłowym jest bycie #!$%@? na absurdalne zarządzanie państwem przez małego prawiczka, który ma kompleks na punkcie władzy?


Rzygasz żółcią i chcesz być traktowany poważnie. To tak nie działa.

@Judicator:
To normalna postawa, kiedy widzisz, że starzy ludzie decydują o losie Polski i małych dzieci na onkologii, bo im dadzą "trzynastkę".


Nie, to jest bełkot kogoś, kto mądrości czerpie z takich ścieków jak wykop. Oczywiście ty jeden masz prawo do decydowania o państwie, ty jeden masz jedynie słuszny plan na jego przyszłość, a co więcej, potrafisz nawet wejść w głowy swoich wyimaginowanych wrogów i poznać intencje i przesłanki jakie nimi kierują. Demokrata
Czyżby dwa miliardy co roku na TVP wymyślił sobie wykop?


To teraz nagle rozmawiamy o 2mld? xD Cóż za giętki umysł z ciebie.

Co ty #!$%@?? Przejrzyj logicznie na oczy i zobacz, co się #!$%@?.


Wiem, wiem. #polskawruinie. Co prawda od wielu już lat utrzymujemy się w top3 wzrostu PKB w Europie, mamy jedne z najniższych wskaźników bezrobocia, jesteśmy poniżej przeciętnej jeśli chodzi o zadłużenie wśród krajów UE, ale wiadomka. EUROSTAT
@Toszeron: Od kiedy są ściagane trolle? Od pół roku jak PiS (po raz nie wiadomo któy) przekroczył "granice"? Ostatnie lata żyły tu sobie dobrze i zyskiwały poklask, wygrywały wybory. Robiły to co mówisz i łapały za to plusy i poparcie, nagonka na sądy, walka z KODem i to wszystko miało tutaj super poklask.
@Planeta_odebete2: Już odniosłem się wcześniej do dwóch miliardów:

kiedy widzisz, że starzy ludzie decydują o losie Polski i małych dzieci na onkologii


No i co z nimi dalej? Popierasz pompowanie kasy w machinę propagandy? Przejdź się do szpitali i zobacz, że pracownicy nie mają sprzętu, warunków ani wsparcia od państwa. Jak to jest, że teraz ludzie się składają na szpitale, mimo tego, że PŁACILI SKŁADKI? Wszystko poszło na socjal dla takich
@Judicator:

No i co z nimi dalej? Popierasz pompowanie kasy w machinę propagandy? Przejdź się do szpitali i zobacz, że pracownicy nie mają sprzętu, warunków ani wsparcia od państwa.


Mój brat jest lekarzem. Mam na bieżąco relację z pierwszej ręki.

Jak to jest, że teraz ludzie się składają na szpitale, mimo tego, że PŁACILI SKŁADKI? Wszystko poszło na socjal dla takich osobników jak ty.


Problemy z zaopatrzeniem, bo chyba do tego
@Planeta_odebete2:

Mój brat jest lekarzem. Mam na bieżąco relację z pierwszej ręki.


A ja mam ojca ordynatora. Narzeka, bo PiS ukraca mu środki, co przekłada się na morale pracowników.

Problemy z zaopatrzeniem, bo chyba do tego pijesz, nie wynikają z braku pieniędzy, a z ogromnego popytu w związku z pandemią. No, ale niech się składają jak chcą. Nikt ich do tego nie zmusza.


Tak, tak. Testy zwykłym obywatelom są robione (jeśli