Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym podziękować @Blackpill_RAW za cały twój wkład w pisanie prawdy. Dzięki Tobie wiele osób przejrzał na oczy. Po latach bycia bluepillowanym przez beta kulture zrozumieli, że nie istnieje charakter, jest tylko twarz i wzrost. A ci wszyscy co Cię krytykują to są jak ci co atakowali Kopernika - gromada płaskoziemców., gdy Ty każdy swój temat posiłkujesz dowodami a oni domysłami i anegdotkami o lysym manlecie co jest obiektem westchnień.

Tak więc nie poddawaj się. Nie daj się beciakom i innym piewcom bluepilla. Prawda zawsze się obroni.
#przegryw #seks #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 39
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Antyprzegrywie! A jak ten Wasz naukowiec wróci to co mi zrobi? Będzie o mnie posty wstawial? Ktore dostaja po 2 plusy i 2 komentarze?
Myślicie, że to mnie zniechęci do dalszej pracy? Te 2 plusy pod hejtem na mnie? Podczas gdy ja mam feedback ze strony setek ludzi, którzy mi dziękują za to co robie?
Serio myślicie, że jak mnie nazwiecie przegrywem albo homoseksualistą to usunę konto?
Serio tak myślicie?
OP: @Blackpill_RAW jak bardziej atakują to znaczy, że bardziej ich boli. Tak więc trzymaj tak dalej.

@Przegrywinho69 wszystkie swoje tezy udowadnia. Za to tacy jak ty piszą anegdotki o typku 120kg, 160cm, łysym, co mieszka z mamą i ciągle zmienia kobiety, oczywiście same modelki. Niebezpieczne? Bo ty tak mówisz? Podaj podstawę prawną takiego twierdzenia.

@Kowixx nikogo nie obchodzi w co sobie tak wierzysz. Już cię pare dni temu wyjaśniłem. Ciężar dowodu
@AnonimoweMirkoWyznania "bardziej atakują to znaczy że boli" to ten sam poziom mądrości co "nie byłabym sobą gdy byłabym inna" xD A niebezpieczne jest dlatego bo wpędzacie w depresję rzesze dobrych ludzi. Jak wujek na weselu - sam ma codziennie #!$%@? z żoną, ale tak to "kiedy ożenek anon hehe 22 lata to już stary kawaler" ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? ale jednakowo, sami macie źle to zamiast z
OP: @Kowixx klasyka gatunku. Odwrócenie skutku i przyczyny. A więc ci wszyscy ludzie co tutaj piszą nie są kim są dlatego, że odkryli wykop. Masa osób odkrył tag po 20, 25 a nie raz i po 30 roku życia. Wcześniej tłumili to wszystko w sobie, widząc jak odmiennie żyją od ładnych rówieśników.

Tutaj mogą wyrazić to co czują. Popisać z innymi, których los zmusił do takiego żywota. Prawda nie wpędza w
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zachęcam was byście dołączyli do inicjatywy zwalczania przegrywu na wykopie, zwalczania takich szkodników jak @Blackpill_RAW


Ciekawa jest tutaj postawa moderacji wykopu. Przecież treści postowane przez te zaburzone dzieciaki wyczerpują znamiona zarówno fake newsów, jak i mowy nienawiści. Te wysrywy powinny być usuwane z automatu, a autorzy dostawać perm bany. Tak sobie poradzili z tym szambem między innymi na reddicie, ale u nas wiadomo - jak w lesie. Może to ma
@przyprawca: Postawa moderacji jest taka, że amebowcy mogą obrażać mnie i innych i nie są kasowane ich wpisy, a jak ktokolwiek im odpowie, to wpisy są usuwane lub dostają bana. Tacy to my nienawistni i gnębiący innych.
Ja mam prawie 26 lat więc, mówienie o mnie "dzieciaku" jest trochę nie na miejscu.
Ach... Zapomniałem, że rozmawiam z fanatykiem religijnym który popiera małżeństwa aranżowane, więc logiki chyba nie mam prawa oczekiwać (
OP: @PjakPrzegryw i jest to filozofia, która nam odpowiada i która chcemy wyznawać na podstawie empirycznych faktów.

@przyprawca jeśli chcesz używać języka prawnego to najpierw poducz się podstaw. Znamiona to element przepisu karnego, który opisuje konstrukcję danego przestępstwa. Zakładajac nawet, że blackpill to fake news to za równo Polski jak i Unijny prawodawca nie ustanowił żadnej normy sanckjonowanej a co dopiero sankcjonujacej takiego zachowania. Tym samym nie można mówić tu o
@PJakPrzegryw: Szczerze mówiąc, nie zaglądałem nigdy na reddita i nie za bardzo się orientuję we wpisach zamieszczanych tam. Wiem jedynie z kanału FACEandLMS, że ich domeną było bodajże /braincels czy jakoś tak. Ale jak mówię - nie wiem jakie posty były tam wrzucane, więc trudno mi się na ten temat wypowiedzieć cokolwiek. Jednakże wielu inceli przekracza granicę i rzeczywiście ich posty zawierają mowę nienawiści, czy też mizoginię z którą ja się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:

przyprawca jeśli chcesz używać języka prawnego to najpierw poducz się podstaw. Znamiona to element przepisu karnego, który opisuje konstrukcję danego przestępstwa. Zakładajac nawet, że blackpill to fake news to za równo Polski jak i Unijny prawodawca nie ustanowił żadnej normy sanckjonowanej a co dopiero sankcjonujacej takiego zachowania. Tym samym nie można mówić tu o znamionach.


Nie chciałem użyć języka prawnego smyku. Przecież fake newsy to nie jest typ czynu zabronionego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Blackpill_RAW:

Ja mam prawie 26 lat więc, mówienie o mnie "dzieciaku" jest trochę nie na miejscu.

Ach... Zapomniałem, że rozmawiam z fanatykiem religijnym który popiera małżeństwa aranżowane, więc logiki chyba nie mam prawa oczekiwać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Możesz mieć nawet 46 lat, ale emocjonalnie jesteś na poziomie szesnastolatka, który wierzy, że kobiety dostają niekontrolowanych skurczów mięśni pochwy w tej samej sekundzie, w której ich wzrok zarejestruje
@kamil150794: Poproszę linki do publikacji z czasopism recenzowanych, monografii naukowych, oraz podręczników akademickich (nie blogów, chanów, szur-stronek, autorów typu J. Zięba) z wyszczególnieniem, które tezy blackpilla potwierdzają, które publikacje i w których miejscach. W szczególności poproszę o powołanie w/w publikacji na poparcie tez, zgodnie z którymi:
1) kobiety "pożądają" tylko mężczyzn, którzy reprezentują określony typ anatomiczny i fizjonomiczny i jest on wspólny dla wszystkich kultur i cywilizacji;
2) kobiety uzyskują satysfakcję
OP: @PjakPrzegryw ale ja nie pisze o niebezpiecznych dla otoczenia ludziach co pisza niebezpieczne treści jak mogło to mieć miejsce na reddicie. Temat dedykwoalem jednej konkretnej osobie, a ona nie pisze nic z takowych rzeczy. To, że znajdzie się ktoś co będzie pisał rzeczy niebezpieczne nie czyni, że robi tak większoścć. A takowych osobników nalezy od razu banować, ale robienie eksperymentów na tinderze, dzielenie się wnioskami z tychże, czy pisanie historyjek